وبینارخدمات برگزاری وبینار رویدادان

در دنیای امروز پیشرفت تکنولوژی شاهد افزایش چشمگیر انواع برگزاری رویدادهای مجازی بوده ایم . رویدادهای آنلاین که به صورت تخصصی تر وبینار خوانده می شوند، تحولاتی را در صنعت آموزش و نحوه اطلاع رسانی درباره موضوعات مختلف به وجود آورده اند. واژه وبینار از عبارت web-based seminar گرفته شده و به تمامی همایش ، کلاس و سمینارها و به طور کلی هر نوع رویداد آنلاین گفته می شود که در بستر وب و با استفاده از اینترنت بصورت آنلاین و با هدف تعامل بین دو طرف برگزار می شود. وبینار اسامی مختلفی همچون کلاس آنلاین، دوره مجازی، کلاس مجازی، سمینار آنلاین و... نیز دارد که به جای وبینار از این نام ها استفاده می کنند.


برخی مزایای برگزاری وبینار در رویدادان

رویدادان به عنوان نماینده انحصاری اسکای روم و دارا بودن بستر اختصاصی برپایه بیگ بلو باتن که از نرم افزارهای محبوب در عرصه برگزاری وبینار می باشند توانسته بستری با کیفیت و امن را برای مخاطبان خود فراهم آورد.
شما در رویدادان برای برگزاری رویدادهای شخصی و شرکتی خود نیاز به پرداخت هزینه برای مدعوین خود نداشته و بصورت رایگان قادر به برگزاری وبیناری با کیفیت خواهید بود.
رویدادان در تمام مسیر برگزاری وبینار یک پشتیبان آنلاین را در کنار شما قرار خواهد داد تا در صورت بروز مشکل بتواند در کوتاه ترین زمان مشکل را برطرف کرده و کاربران را هدایت کند.
در صورت نیاز وبینار شما توسط رویدادان ضبط و فیلم مربوطه در اختیار برگزار کننده قرار خواهد گرفت.
درصورت موافقت برگزار کننده و طی تفاهمنامه ای که با رویدادان منعقد میگردد امکان به فروش رساندن فایل فیلم وبینار برگزار شده بر روی سامانه رویدادان فراهم خواهد شد.
.مجموعه رویدادان در صورت نیاز شما بنر تبلیغاتی برای وبینار شما به صورت رایگان طراحی نموده و در سامانه رویدادان مراحل ثبت نام و جذب کاربر برای شرکت در رویداد شما را فراهم خواهد کرد
اگر بعد از برگزاری وبینار برای سنجش آموزش ارائه شده نیاز به سنجش کاربرانتان را داشته باشید میتوانید در همان فضا کاربران را به فضای آزمون ساز رویدادان هدایت نموده و مراحل سنجش را آنلاین تجربه کنید.
در میان وبینار و زمان آنتراک رویدادان از کاربران شرکت کننده درباره نحوه ارائه و کیفیت بستر رویداد نظر سنجی های تخصصی را بصورت برخط انجام خواهد داد و نتایج را بصورت گزارش به برگزار کننده ارائه خواهد داد.
اگر کاربران شرکت کننده در وبینار نیاز به دریافت گواهینامه داشته باشند این امکان فراهم شده که گواهینامه ارائه شده توسط برگزار کننده در پروفایل کاربری کاربران بصورت برخط قرار گرفته و امکان دانلود گواهینامه ایجاد شود.
مجموعه رویدادان با دارا بودن بانک های اطلاعاتی گستره و تخصصی و شبکه های اجتماعی فعال خود این امکان را دارد که اطلاع رسانی وبینار شما را با حد اکثر اثر بخشی و کیفیت و هزینه مناسب انجام دهد.
برگزاری وبینار کسب درآمد کنید


شما می توانید دانش، مهارت و هنر خود را در زمینه های مختلف در وبینار به دیگران آموزش دهید و از این طریق کسب در آمد کنید. کافیست به سامانه رویدادن مراجعه کنید و در قسمت همین حالا رویدادتو ثبت کن وبینارتون تعریف و شروع به ارائه رویدادتان کنید. البته درآمدزایی شما در رویدادان به اینجا ختم نمی شود و شما می توانید بعد از آن با فروش فیلم وبینار درآمدی دائمی داشته باشید.

نحوه حضور در وبینار


به هنگام برگزاری وبینار، کاربران و مدرس یا برگزارکننده در زمان اعلام شده آنلاین می شوند و با مراجعه به لینکی که در اختیار آنها گذاشته شده بدون نیاز به دانلود و نصب برنامه ای خاص در محیطی ویژه حضور پیدا می کنند؛ این محیط ویژه را می توان یک بستر آموزش دانست که ارتباط و آموزش را با امکانات مختلف، ممکن می سازد. مدرس یا برگزار کننده در این محیط از طریق صدا و تصویر، نمایش فایل pdf، ارائه ترسیم اشکال بر روی تخته الکترونیکی، نمایش ویدئو های آموزشی و یا به اشتراک گذاری صفحه نمایش یا دسکتاپ خود، مطالب را به شرکت کنندگان منتقل می نماید. همچنین افراد حاضر در وبینار در صورت نیاز به توضیح یا مطرح کردن سوالات خود امکان استفاده از (چت) پیام متنی و یا با اجازه مدرس به امکانات صدا و تصویر می توانند دسترسی داشته باشند.