وبینار


خدمات برگزاری وبینار آنلاین

 برگزاری وبینار / شرکت در وبینار

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی شاهد افزایش چشمگیر انواع برگزاری رویدادهای آنلاین بوده ایم . رویدادهای آنلاین که به صورت تخصصی تر وبینار خوانده می شوند، تحولاتی را در صنعت آموزش و نحوه اطلاع رسانی درباره موضوعات مختلف به وجود آورده اند. رویدادان بستری را فراهم نموده تا مدرسان و کارآموزان از طریق اینترنت و به صورت همزمان با یکدیگر تعامل داشته و فرایند آموزش و یادگیری را به انجام رسانند.کاربران پس از ثبت نام در سامانه رویدادان و دریافت نام کاربری و گذرواژه از طریق پیامک یا ایمیل، در وبینار آنلاین مورد نظرشان شرکت نموده و می توانند به صورت صوتی و تصویری با استاد در تعامل بوده و از مفاد آموزشی استفاده نمایند. از مزایای این شیوه آموزشی، نبودن محدودیت زمانی و مکانی و بی نیازی از امکانات فیزیکی و آموزشی مانند مکان برگزاری کلاس، تجهیزات آموزشی، میز، صندلی و حذف رفت ‌و آمد به آموزشگاه بوده که باعث صرفه‌ جویی در زمان و هزینه‌های جانبی خواهد شد.

امکانات شرکت در وبینار


به هنگام برگزاری وبینار، کاربران و مدرس یا برگزارکننده در زمان اعلام شده آنلاین می شوند و با مراجعه به لینکی که در اختیار آنها گذاشته شده بدون نیاز به دانلود و نصب برنامه ای خاص در محیطی ویژه حضور پیدا می کنند؛ این محیط ویژه را می توان یک بستر آموزش دانست که ارتباط و آموزش را با امکانات مختلف، ممکن می سازد. مدرس یا برگزار کننده در این محیط از طریق صدا و تصویر، نمایش فایل pdf، ارائه ترسیم اشکال بر روی تخته الکترونیکی، نمایش ویدئو های آموزشی و یا به اشتراک گذاری صفحه نمایش یا دسکتاپ خود، مطالب را به شرکت کنندگان منتقل می نماید. همچنین افراد حاضر در وبینار آنلاین در صورت نیاز به توضیح یا مطرح کردن سوالات خود امکان استفاده از (چت) پیام متنی و یا با اجازه مدرس به امکانات صدا و تصویر می توانند دسترسی داشته باشند.


برخی مزایای برگزاری وبینارآنلاین

رویدادان به عنوان نماینده انحصاری اسکای روم و دارا بودن بستر اختصاصی برپایه بیگ بلو باتن که از نرم افزارهای محبوب در عرصه برگزاری وبینار می باشند توانسته بستری با کیفیت و امن را برای مخاطبان خود فراهم آورد.
شما می توانید دانش، مهارت و هنر خود را در زمینه های مختلف در وبینار آنلاین به دیگران آموزش دهید و از این طریق کسب در آمد کنید. کافیست به سامانه رویدادن مراجعه کنید و در قسمت همین حالا رویدادتو ثبت کن وبینارتون تعریف و شروع به ارائه رویداد آنلاین خود کنید. البته درآمدزایی شما در رویدادان به اینجا ختم نمی شود و شما می توانید بعد از آن با فروش فیلم وبینار درآمدی دائمی داشته باشید.
رویدادان در تمام مسیر برگزاری وبینار یک پشتیبان آنلاین را در کنار شما قرار خواهد داد تا در صورت بروز مشکل بتواند در کوتاه ترین زمان مشکل را برطرف کرده و کاربران را هدایت کند.
در صورت نیاز وبینار آنلاین شما توسط رویدادان ضبط و فیلم وبینار مربوطه در اختیار برگزار کننده قرار خواهد گرفت.
درصورت موافقت برگزار کننده و طی تفاهمنامه ای که با رویدادان منعقد میگردد امکان به فروش رساندن فایل فیلم وبینار برگزار شده بر روی سامانه رویدادان فراهم خواهد شد.
مجموعه رویدادان در صورت نیاز شما بنر تبلیغاتی برای وبینار شما طراحی نموده و در سامانه رویدادان مراحل ثبت نام و جذب کاربر برای شرکت در وبینار شما را فراهم خواهد کرد.
اگر بعد از برگزاری وبینار برای سنجش آموزش ارائه شده نیاز به سنجش کاربرانتان را داشته باشید میتوانید در همان فضا کاربران را به فضای آزمون ساز رویدادان هدایت نموده و مراحل سنجش را آنلاین تجربه کنید.
در میان وبینار و زمان آنتراک ، رویدادان از کاربران شرکت کننده درباره نحوه ارائه و کیفیت بستر رویداد آنلاین نظر سنجی های تخصصی را بصورت برخط انجام خواهد داد و نتایج را بصورت گزارش به برگزار کننده ارائه خواهد داد.
اگر کاربران شرکت کننده در وبینار نیاز به دریافت گواهینامه داشته باشند این امکان فراهم شده که گواهینامه ارائه شده توسط برگزار کننده در پروفایل کاربری کاربران بصورت برخط قرار گرفته و امکان دانلود گواهینامه وبینار ایجاد شود.
مجموعه رویدادان با دارا بودن بانک های اطلاعاتی گستره و تخصصی و شبکه های اجتماعی فعال خود این امکان را دارد که اطلاع رسانی وبینار آنلاین شما را با حد اکثر اثر بخشی و کیفیت و هزینه مناسب انجام دهد.