سئو سایت


بهینه سازی سئو

سئو سایت

سئو (search-engine-optimization) روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتور های جستجو دریافت می کند. سئو جنبه های متفاوتی دارد، از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا کیفیت لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند. به عبارت دیگر سئو به این معناست: “اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتور جستجو قابل فهم است.” سئو تنها درباره ی “موتور” ها نیست، بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد.

افزایش بازدید سایت


بدون شک بهترین راه برای رفع نیازهای اطلاعاتی کاربران، موتورهای جستجو می باشند. یعنی اگر در جستجوی اطلاعات در رابطه با موضوعی خاص به دنبال خدمات و یا کالایی باشید، در اولین گام به سراغ موتورهای جستجوگر خواهید رفت. امروزه موتورهای جستجو یکی از ابزارهای قدرتمند و مهم در بستر وب میباشند و کمک فراوانی به کاربران اینترنتی می نمایید. از جمله عملکردهای ما برای شروع یک پروژه سئو بررسی وب سایت فعلی از لحاظ کد نویسی و ساختار، قالب گرافیکی، محتوایی، آپدیت سرور و سرعت دسترسی به آن (میتواند شامل هر نرم افزار با هر سیستم مدیریت محتوا باشد) و بررسی کلمات کلیدی و محتوا، نوع ارتباط آنها و بازارسنجی و نیازسنجی موضوع کار وب سایت توسط سایرین و همچنین ارائه راه کارهایی برای بازاریابی و فروش بیشتر و در نهایت اصلاح فنی وب سایت است.


سوالات متداول سئو سایت

زمان رسیدن به صفحه اول گوگل براساس میزان جستجو و سختی کلمات کلیدی و همچنین فاکتورهای دیگر برای هر پروژه متفاوت است. در بازه زمانی ۳ ماه می‌توان پیشرفت جایگاه کلمات کلیدی را مشاهده کرد و به طور معمول حداقل ۶ ماه زمان برای رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز است.
شما می‌توانید تا زمانی که کلمات کلیدی‌تان به صورت ارگانیک به صفحه اول نیامده است برای افزایش بازدید سایت، فروش بیشتر و دیده شدن سریع از تبلیغات در گوگل استفاده کنید.
تیم دیجیتال مارکتینگ اپال وب با استفاده از اصول سئو کلاه سفید و تکنیک‌های روز دنیا و بصورت کاملا ارگانیک سایت شما را در سه حوزه سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی بهینه‌ سازی می‌کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات سئو رویدادان لطفا با ما تماس بگیرید.

Untitled Document