طراحی سایت و فروشگاه آنلاین


طراحی سایت و فروشگاه آنلاین

طراحی سایت

طراحی وبسایت این روزها برای هر کسب و کاری یک ضرورت محسوب می‌شود، چرا که ارائه‌ی خدمات و فروش محصولات در دنیای امروز به یک شهر و استان محدود نمی‌شود و صاحبان کسب و کارها به دنبال گسترش دامنه‌ی مشتریان خود در سطح کشور و گاهاً جهان می‌باشند. به این منظور، طراحی سایت می‌تواند یک ویترین مناسب برای ارائه‌ی خدمات و محصولات شما بسازد که هیچ محدودیت زمانی و مکانی‌ای ندارد. یکی ازدلایل داشتن یه وبسایت خوب را میتوان به صرفه بودن هزینه‌های راه اندازیش نسبت به سایر تبلیغات دانست. دلیل دیگر آن است که یکبار هزینه می کنید و سالها از این تبلیغ پایدار استفاده می کنید

طراحی فروشگاه آنلاین


طراحی سایت فروشگاهی، این روزها از اصلی‌ترین دغدغه‌های صاحبان کسب و کارهاست، چرا که این روزها با توجه به کمبود وقت مشتریان و تمایل آن‌ها به خرید غیرحضوری، ادامه‌ی سیستم فروش صرفاً به شکل حضوری و سنتی، عاقلانه نیست. هرچه جلوتر می‌رویم فرهنگ خرید از فروشگاه‌های اینترنی فراگیرتر می‌شود، به علاوه از آنجایی که با فروش اینترنتی، هرگونه محدودیت مکانی را از فروشندگان صلب می‌شود، بسیاری از آن‌ها اقدام به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی می‌کنند تا بتوانند از سراسر ایران، مشتریانی جذب کنند. پس اگر به فکر توسعه‌ی کسب و کار و افزایش میزان فروش خود هستید، طراحی سایت فروشگاهی، یک روش ماندگار و مقرون به صرفه‌ است که شما را به هدفتان می‌رساند.


سوالات متداول طراحی سایت

بله. با توجه به اینکه در شرکت رویدادان طراحی سایت به صورت داینامیک و اختصاصی انجام می‌شود امکان تغییر و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.
طراحی وب سایت یک پروسه کاملا سفارشی و مختص شماست. همانطور که شما برای ارایه خدمات سفارشی به مشتریان خود قیمت مشخصی ندارید تا از نیازهای آنها مطلع شوید ما هم نیاز داریم انتظارات شما را بشنویم، بخوانیم یا تحلیل کنیم تا بتوانیم به شما زمان و هزینه درستی ارایه نماییم.
بله. امکان ویرایش قسمت‌های مختلف سایت توسط مشتری وجود دارد. بدین منظور یک فیلم آموزشی برای مشتریان سایت اختصاصی، توسط رویدادان وب تهیه و ارائه می‌گردد تا مشتری بتواند تغییرات لازم را شخصا اعمال کند.
بله.تیم حرفه ای رویدادان با داشتن دانش فنی و تخصصی خود میتواند سایتی اختصاصی با طراحی اختصاصی برای شما آماده کند.

Untitled Document