نرم افزار ها


خدمات رویدادان

نرم افزار نمایشگاه آنلاین و نشست تجاری

نرم افزار برگزاری نمایشگاه آنلاین در واقع یک پرتال تجاری آنلاین است که با بهره‌گیری از شبیه سازی نیازهای مشتری در نمایشگاه واقعی طراحی و اجرا گردیده. نمایشگاه مجازی رویدادان با دارا بودن امکانات ویژه ارتباط گیری صوتی و تصویری گروهی و بخش دموی محصولات مناسب برگزاری نمایشگاه‌های مجازی داخلی و بین المللی و نشست‌های تجاری است. توسعه پذیری و چند زبانه بودن به همراه نمای گرافیکی جذاب از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم‌افزار می باشد.

نرم افزار فروش بلیط آنلاین


پرتال تحت وب رزرو آنلاین صندلی همایش و سمینار رویدادان به شما این امکان را می‌دهد تا پلن هر سالنی را که قصد برگزاری رویداد در آن را دارید تعریف نموده و با قیمت گذاری هر صندلی، ردیف و ستون صندلی، پروسه فروش بلیط را بصورت آنلاین انجام دهید. این پلتفرم امکان نصب بر روی زیر سایت مجموعه برگزار کننده و یا اجرا بصورت مستقل را دارد. صدور گزارش ثبت نام در لحظه و نرم افزار موبایل چک بلیط در روز رویداد از جمله خدمات منحصر به فرد این نرم افزار است. امکان رزرو صندلی های ویژه در سالن و نمایش چیدمان شبیه سازی شده‌ی جایگاه صندلی ها قدرت انتخاب را برای شرکت کنندگان بالا برده و باعث نظم بخشی بیشتر و برگزاری بهتر رویداد می گردد.

نرم افزار مدیریت دانش سازمانی

نرم افزار مدیریت دانش یک پرتال تحت شبکه است که به سازمان‌ها این امکان را می دهد تا بصورت منظم و با کیفیت دانش پرسنل خود را بروزرسانی نمایند. از مهمترین کارکردهای نرم افزار مدیریت دانش بالا بردن بهره وری سازمان با ایجاد صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها می باشد. در راستای پاسخگویی به نیازهای سازمان‌های مختلف، نرم افزار مدیریت دانش رویدادان به صورت ماژولار و در 3 مدل‌ طراحی و پیاده‌سازی شده است و سازمان‌ها متناسب با نیازهای مدیریت دانشی خود می‌توانند از امکانات و زیرسیستم‌های متنوع این نرم‌افزار بهره‌مند شوند.

نرم افزار فرم ساز سازمانی


نرم افزار فرم ساز رویدادان یک نرم افزار مبتنی بر وب و اینترانت می‌باشد که برای ساخت فرم‌های سازمانی نظیر نظرسنجی، آزمون‌های درون بخشی، انواع فرم های ارزیابی و سفارش‌گیری و برون سازمانی استفاده میگردد. با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود در مدت تنها چند دقیقه فرم هایی کامل و پیچیده ایجاد نموده و فرم‌های ساخته شده را در هر بستری با مخاطبینتان به اشتراک بگذارید. از جمله ویژگی های این نرم افزار می‌توان به مراحل ساخت آسان و بسیار سریع و ساده، مدیریت کامل بر ثبت‌ها، ثبت دائمی اطلاعات در پایگاه داده، مدیریت کامل پیوست ها و ایمیل ها اشاره نمود.

نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی

بسیاری از سازمان‌ها برای راه اندازی وب سایت خود مایل به استفاده از نرم‌افزارهای آماده یا به اصطلاح اپن سورس نیستند و استفاده از نرم‌افزارهای اختصاصی که تعدادشان نیز محدود است بعضا هزینه‌های سنگینی را به سازمان تحمیل می‌کند. نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی مرلی، یک نرم افزار راه اندازی وبسایت بومی و ایرانی است که امکان راه‌اندازی وب سایت‌های داینامیک را با کاربری ساده، طراحی زیبا و کاملاً ایرانی برای شرکت ها و سازمان ها فراهم می نماید.

بهره گیری از سرور های پر سرعت پخش ویدئوهای آنلاین و آفلاین داخلی و خارجی امکان استفاده از استدیو مجهز تصویر برداری رویدادان

Untitled Document