خدمات


خدمات رویدادان

کاتالوگ هوشمند

امروزه انواع مختلف کسب و کار ها جهت معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات خود علاوه بر چاپ و توزیع کاتالوگ‌های کاغذی از کاتالوگهای دیجیتال یا pdf هم استفاده می‌کنند. همه‌ی این امکانات کاتالوگ‌های هوشمند قادر خواهند بود که ابزاری پیشرفته برای پرزنت خدمات و محصولات برای کاربران فراهم آورد که همین باعث بهبود بستر دیجیتال کسب و کارها خواهد شد. کاتالوگ‌ها برای ایجاد انگیزه و رغبت بیننده نسبت به محصولات طراحی می گردند، کاتالوگ‌های الکترونیکی به دلیل داشتن ظرفیت های لازم در طراحی می توانند نسبت به کاتالوگ‌های چاپی جذابتر باشند و در نتیجه مخاطب را بیش از بقیه مجذوب خود کنند.

ساخت و فروش ویدیو آموزشی


سامانه مشارکت در ساخت و انتشار فیلم‌های آموزشی خود را در سال 1401 راه اندازی نمود. در این سامانه با خلق مزایای ویژه نسبت به سایرین سعی شده، خدماتی متمایز در ساخت و تولید و انتشار و عرضه فیلم‌های آموزشی گامی هر چند کوچک برداریم رویکرد ما در رویدادان ارائه با کیفیت دوره‌های آموزشی عمومی و ورود دانشجویان به بازار کار می‌باشد. آموزش‌های تولیدی با بهره‌گیری از برترین اساتید هر دوره که سالها سابقه فعالیت در بازارهای کسب کار رشته خود را دارند تهیه و منتشر میگردد.

طراحی سایت و فروشگاه آنلاین

طراحی وبسایت این روزها برای هر کسب و کاری یک ضرورت محسوب می‌شود، چرا که ارائه‌ی خدمات و فروش محصولات در دنیای امروز به یک شهر و استان محدود نمی‌شود و صاحبان کسب و کارها به دنبال گسترش دامنه‌ی مشتریان خود در سطح کشور و گاهاً جهان می‌باشند. به این منظور، طراحی سایت می‌تواند یک ویترین مناسب برای ارائه‌ی خدمات و محصولات شما بسازد که هیچ محدودیت زمانی و مکانی‌ای ندارد. یکی ازدلایل داشتن یک وبسایت خوب را میتوان به صرفه بودن هزینه‌های راه اندازی آن نسبت به سایر تبلیغات دانست. دلیل دیگر آن است که یکبار هزینه می کنید و سالها از این تبلیغ پایدار استفاده می کنید.

سئو و بهینه سازی وبسایت


سئو (search-engine-optimization) روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتور های جستجو دریافت می کند. سئو جنبه‌های متفاوتی دارد؛ از کلماتی که در وب سایت استفاده می‌کنید گرفته تا کیفیت لینک‌هایی که دیگر سایت‌ها به شما می دهند. به عبارت دیگر سئو به این معناست: “اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتور جستجو قابل فهم است.” سئو تنها درباره‌ی “موتور” ها نیست، بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد.

بهره گیری از سرور های پر سرعت پخش ویدئوهای آنلاین و آفلاین داخلی و خارجی امکان استفاده از استدیو مجهز تصویر برداری رویدادان

Untitled Document