نرم افزار نمایشگاه آنلاین و نشست تجاری


نرم افزار نمایشگاه آنلاین

نرم افزار نمایشگاه آنلاین و نشست تجاری

نرم افزار برگزاری نمایشگاه آنلاین در واقع یک پرتال تجاری آنلاین است که با بهره گیری از شبیه‌سازی نیازهای مشتری در نمایشگاه واقعی طراحی و اجرا گردیده. نمایشگاه مجازی رویدادان با دارا بودن امکانات ویژه ارتباط گیری صوتی و تصویری گروهی و بخش دموی محصولات مناسب برگزاری نمایشگاه‌های مجازی داخلی و بین المللی و نشست های تجاری است. توسعه پذیری و چند زبانه بودن به همراه نمای گرافیکی جذاب از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم‌افزار می باشد .

ویژگی های نرم افزار نمایشگاه آنلاین


نرم افزار نمایشگاه مجازی یک وبسایت تعاملی است که به سازمان‌ها و تجار و بازرگانان از سراسر جهان این امکان را می‌دهد که به صورت دوسویه و تصویری به تبادل نظر پرداخته و محصولات و خدمات خود را به اشتراک بگذارند از جمله امکانات این وبسایت تعاملی، چند زبانگی است که امکان تعاملات تجاری بین المللی را فراهم ساخته است. در این وبسایت هر شخص بازرگان و یا صاحب کالایی قادر است که شخصاً صفحه اختصاصی خود را ایجاد نماید و محصولات و خدمات خود را به صورت کامل در آن صفحه بارگذاری نموده و با دیگران به اشتراک بگذارد. فضای گرافیکی منحصر به فردی که در هر صفحه طراحی گردیده، بنا به سلیقه خودتان یکی از این فضاها را انتخاب نموده و امکان بارگذاری ویدیو، متن، کاتالوگ و کارت ویزیت و سایر اطلاعات تماس برای شما در این صفحه فراهم خواهد بود.

امکانات نرم افزار نمایشگاه مجازی رویدادان


سوالات متداول نمایشگاه آنلاین

مهمترین مزیت استفاده از نرم افزار نمایشگاه آنلاین و نشست تجاری جامعیت خدمات و کاربردی بودن بخش ها، همچنین قابلیت توسعه پذیری بالا نسبت به نرم افزار های مشابه می باشد.
بله امکان رصد رفتار شرکت کنندگان و غرفه دارها در نمایشگاه آنلاین با ارائه گزارش جزئیات و مشخصات فردی فراهم گردیده.
خیر هیچگاه از طراحی تکرای استفاده نمیشود و بنا به نیاز هر پروژه طراحی اختصاصی و منحصر به فرد متناسب با موضوع همان نمایشگاه آنلاین و یا نشست تجاری انجام میگیرد.
بله نصب بدون محدویت روی هر سروری که امکانات سخت افزاری لازم را فراهم کند قابل انجام است.

Untitled Document