تور صنعتی آنلاین


تور صنعتی مجازی

 برگزاری تور صنعتی آنلاین

با شیوع ویروس کرونا و به دلیل محدودیت های تردد در کارخانه ها و واحد های صنعتی امکان حضور افراد و سازمان هایی که در پروسه ی کاری خود نیاز به بازدید از مراحل تولید صنایع را داشتند محدود گردید . تور صنعتی آنلاین یک امکان جدید برای به نمایش گذاشتن تمامی اطلاعات مراحل پیش از تولید تا تولید از یک فضای واقعی است به شکلی که انگار در آن فضا و مکان حضور دارید. رویدادان به عنوان اولین مجموعه در حوزه برگزاری تورهای صنعتی بصورت آنلاین و با دارا بودن بستر های تصویری و بر خط خود از اوایل سال 1399 برآن شد که این تورها را بصورت غیر حضوری برگزار نمایید.تا امروز با برگزاری دهها تور صنعتی موفق ، افتخار همکاری با دهها سازمان و ارگان دولتی از جمله شرکت شهرک های صنعتی 21 استان کشور را در کارنامه خود ثبت نموده ایم.

نحوه برگزاری تور صنعتی


برای برگزاری تور صنعتی فقط کافیست درخواستتان را از طریق فرم برگزاری تور صنعتی آنلاین ارسال نمایید تا واحد پشتیبانی در اسرع وقت جهت هماهنگی بیشتر و عقد قرارداد با شما تماس بگیرند . بعد از عقد تفاهم اطلاعات رویداد شما به واحد بازرگانی جهت هماهنگی با کارخانه منتقل می شود. سپس اطلاعات به واحد طراحی منتقل می شود تا بنر شما را بصورت رایگان طراحی نموده و در صورت تائید شما در سامانه رویدادان برای فروش و اطلاع رسانی بارگزاری شود. در زمان اعلام شده تیم فیلم برداری رویدادان در کارخانه حاضر می شود و تور صنعتی در بستر آنلاین که نیاز به نصب هیچگونه برنامه ای ندارد شروع می شود. 24 ساعت پس از برگزاری رویداد مبلغ دریافتی از سوی رویدادان تسویه و فیلم تور آماده ارسال و یا در صورت عقد تفاهم نامه و اجازه از سوی شما آماده بارگزاری در وبسایت برای فروش می باشد.


برخی مزایای برگزاری تور صنعتی

بازدید حضوری درحالیکه میتواند موثر و قانع کننده باشد،تنها در صورتی مفید میباشد که افراد بصورت فیزیکی در مدرسه یا دانشگاه یا موسسه شما حضور داشته باشند.حال با شیوع ویروس کرونا که امکان بازدید حضوری محدود شده است، رویدادان بستری را فراهم نموده که امادگی دارد تور های مجازی را در زمینه های مختلف برگزار کند.
رویدادان بستری را فراهم نموده که آمادگی دارد تور های مجازی را در زمینه های مختلف از جمله:آموزشی،ویژه مدارس و موسسات آموزشی و دانشگاهی،ویژه دانشکده های فنی و مهندسی و گردشگری،سلامت و... برای شما فراهم کند.
با برگزاری تور صنعتی به صورت آنلاین می توان از اتلاف انرژی ، زمان و پول جلوگیری نمود و به حفظ محیط زیست پرداخت. هزینه های پذیرایی از مدعوین ، هزینه حمل و نقل و زمان جابجائی مخاطبین به کارخانه در این روش بطور کامل حذف میگردد.
رویدادان با اعزام تیم برگزاری تور صنعتی به کارخانجات مورد نظر شما این امکان رو فراهم میکند تا بدون درگیری نیروی انسانی سازمان شما امکان مصاحبه با صاحبان کسب و کار در محل کارخانه انجام گیرد و بصورت آنلاین به مخاطبین شما ارائه گردد.
رویدادان با دارا بودن بستر های برگزاری وبینار و پخش زنده فضایی تعاملی را بین مخاطبین تور شما با مدیران کارخانه ، بصورت زنده فراهم مینماید و مخاطبین قادر خواهند بود سوالات خود را بصورت صوتی و تصویری و بدون واسطه از میزبان صنایع بپرسند.
از تمامی مراحل برگزاری وبینار و بازدید از کارخانه فیلمی بصورت مستند تهیه میشود و در انتهای رویداد در اختیار برگزار کنندگان قرار خواهد گرفت.
در صورت تمایل برگزار کننده مجموعه رویدادان طی عقد قراردادی جدا امکان فروش و نشر فیلم رویداداد را در وبسایت رویدادان فراهم خواهد نمود.
رویدادان این امکان را دارد تا با مدیریت کارخانجاتی که شما مایل به بازدید از آنها هستید رایزنی و مذاکره نماید تا در صورت امکان برگزاری تور در محل مورد نظر شما انجام پذیرد.
بستر تمامی مراحل ثبت نام و اطلاع رسانی در رویدادان فراهم شده. و برگزار کننده در طول زمان ثبت نام با ورود به پنل رویدادان خود قادر خواهد بود که بر مراحل ثبت نام مخاطبین نظارت داشته باشد.
شبکه های اجتماعی پر مخاطب خود و تبلیغات کلیکی در وبسایت رویدادان این امکان را دارد تا در جذب مخاطب و تبلیغات اثر بخش با برگزار کنندگان همکاری نمایید.