آزمون ساز آنلاین


آشنائی با آزمون ساز آنلاین رویدادان

آشنائی با آزمون ساز آنلاین رویدادان

این روزها با افزایش کلاس های مجازی، یکی از دغدغه های اصلی سازمان ها و موسسات آموزشی نحوه برگزاری امتحانات است. چرا که به دلیل عدم حضور فیزیکی و نظارت بر نحوه برگزاری ، امتحانات به یک چالش اساسی تبدیل شده است. رویدادان برای برطرف کردن این دغدغه پلتفرم آزمون ساز پیشرفته ای را با بالاترین ضریب امنیتی طراحی نموده که تمامی امکانات لازم جهت برگزاری یک آزمون آنلاین را در اختیار معلمان،خانواده ها و اساتید دانشگاه و موسسات جهت ارزیابی دانش پژوهان قرار داده است. همچنین در سامانه ازمون ساز میتوان به ارسال اطلاعیه ها و اخبار مرکز از طریق ایمیل و پیامک  و تنظیم تقویم آموزشی  و آزمونی برای شرکت کنندگان اشاره نمود.


مزیت برگزاری آزمون در رویدادن 

با استفاده از آزمون ساز آنلاین رویدادان می توان آزمون های تستی و تشریحی خود را در هر زمان از شبانه روز و در ساعت برگزاری معین شده توسط شما و با بالاترین ضریب امنیتی ممکن که در حال حاضر بر بستر اینترنت فراهم است برگزار نمایید.
از آنجایی که برگزاری امتحانات حضوری نیازمند چاپ سوالات روی کاغذ میباشد با برگزاری آزمون آنلاین در بستر وب می توانیم از محیط زیست محافظت کنیم.
با برگزاری آزمون آنلاین هزینه های رفت و آمد برای برگزار کننده و دانشجو به صفر میرسد و باعث صرفه جویی مالی و زمانی می گردد.
علاوه بر مزایایی که ذکر شد اگر آزمون بصورت تستی برگزار شود و کلید سوالات در اختیار نرم افزار آزمون ساز قرار گیرد امکان صدور کارنامه بصورت آنی بعد از برگزاری برای دانشجو و استاد فراهم میگردد و دیگر نیاز به تصحیح استاد و صرف زمان زیاد نیست.
نحوه برگزاری و ساخت آزمون آنلاین


برای برگزاری آزمون آنلاین فقط کافیست که درخواستتان را از طریق فرم ثبت آزمون ، به راحتی از بخش پروفایلتان در سایت رویدادان تکمیل نمایید تا تیم پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس گرفته و سوالات آزمون در سیستم تعریف شود.در مرحله بعد لینک آزمون در اختیار شما قرار داده خواهد شد تا در زمان مقرر آزمون آنلاینتان را به بهترین و راحت ترین شکل ممکن برگزار نمایید.

مراحل ثبت تا اجرای تور صنعتی آنلاین

 آزمون ساز آنلاین رویدادان