آزمون ساز آنلاین


آزمون و نظرسنجی آنلاین رویدادان

 ساخت آزمون آنلاین

این روزها با افزایش کلاس های مجازی، یکی از دغدغه های اصلی سازمان ها و موسسات آموزشی نحوه برگزاری امتحانات است. چرا که به دلیل عدم حضور فیزیکی و نظارت بر نحوه برگزاری ، امتحانات به یک چالش اساسی تبدیل شده است. رویدادان برای برطرف کردن این دغدغه پلتفرم آزمون ساز پیشرفته ای را با بالاترین ضریب امنیتی طراحی نموده که تمامی امکانات لازم جهت برگزاری یک آزمون آنلاین را در اختیار معلمان،خانواده ها و اساتید دانشگاه و موسسات جهت ارزیابی دانش پژوهان قرار داده است. همچنین در پلتفرم ازمون ساز میتوان به ارسال اطلاعیه ها و اخبار مرکز از طریق ایمیل و پیامک و تنظیم تقویم آموزشی و آزمونی برای شرکت کنندگان اشاره نمود.برای برگزاری آزمون آنلاین فقط کافیست که درخواستتان را از طریق فرم ثبت آزمون ، به راحتی از بخش پروفایلتان در سایت رویدادان تکمیل نمایید تا تیم پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس میگیرد.

نظرسنجی آنلاین


با استفاده از سامانه نظرسنجی رویدادان می‌توانید هر تعداد سوال که مورد نظرتان است را ایجاد و مدیریت کنید لینک نظرسنجی ساخته ‌شده را در اختیار کاربرانتان قرار دهید و با مراجعه به پنل مدیریت نظرسنجی ، پاسخ‌های دریافتی را مشاهده و مدیریت کنید. در این سیستم هیچگونه محدودیتی برای طرح سوالات وجود ندارد و می‌توانید از سوالات چند گزینه ای و تشریحی و رادیو باتن برای پرسشنامه خود استفاده نمایید. سوالات به‌ صورت واکنش گرا و قابل‌ مشاهده در تمام ابزارها بوده و می‌توانید لینک مورد نظر خود را در اختیار کاربرانتان قرار دهید.


برخی مزایای آزمون و نظرسنجی آنلاین

با استفاده از آزمون ساز آنلاین رویدادان می توان آزمون های تستی و تشریحی خود را در هر زمان از شبانه روز و در ساعت برگزاری معین شده توسط شما و با بالاترین ضریب امنیتی ممکن که در حال حاضر بر بستر اینترنت فراهم است برگزار نمایید.
الگوریتم‌های پیچیده‌ای برای جلوگیری از تقلب در آزمون‌های ساخته شده وجود دارد که امکان تقلب را در نرم افزار آزمون ساز رویدادان به حداقل میرساند.
در نرم افزار آزمون ساز رویدادان میتوانید آزمون تشریحی آنلاین ایجاد کنید.با وارد شدن به پنل کاربری خود ،و با انتخاب گزینه پاسخ طولانی سوالات خو را قرار دهید.
علاوه بر مزایایی که ذکر شد اگر آزمون آنلاین بصورت تستی برگزار شود و کلید سوالات در اختیار نرم افزار آزمون ساز قرار گیرد امکان صدور کارنامه بصورت آنی بعد از برگزاری برای دانشجو و استاد فراهم میگردد و دیگر نیاز به تصحیح استاد و صرف زمان زیاد نیست.
از انجا که نظرسنجی های کاغذی بسیار پر هزینه و زمان بر است ،با استفاده از نظرسنجی های آنلاین میتوانید با هزینه کمتر و در کمترین زمان ممکن قابل اجرا است.و میتوانید با استفاده از لینک نظرسنجی پرسشنامه خود در شبکه های اجتماعی به دست مخاطب خود برسانید.
بله، میتوانید در هر زمان با مراجعه به پنل مدیریت خود سوالات نظرسنجی را ویرایش و یا حذف کنید.
از سوالات مبهم و گیج کننده بپرهیزید.تعداد سوالات نظرسنجی و پرسشنامه آنلاین خود را محدود کنید و از سوالات با پاسخ های بلند خودداری کنید.
می‌توانید گزارش‌های لحظه‌ای از وضعیت نظرسنجی و پاسخنامه‌های خود را با ورود به پنل مدیریتی بگیرید.