طراحی کاتالوگ هوشمند


طراحی کاتالوگ هوشمند

طراحی کاتالوگ هوشمند

امروزه انواع مختلف کسب و کار ها جهت معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات خود علاوه بر چاپ و توزیع کاتالوگ‌های کاغذی از کاتالوگ‌های دیجیتال یا pdf هم استفاده می کنند. همه ی این امکانات کاتالوگ های هوشمند قادر خواهند بود به صورت ابزاری پیشرفته برای پرزنت خدمات و محصولات برای کاربران فراهم آورد که همین باعث بهبود بستر دیجیتال کسب و کارها خواهد شد. کاتالوگ ها برای ایجاد انگیزه و رغبت بیننده نسبت به محصولات طراحی می گردند، کاتالوگ های الکترونیکی به دلیل داشتن ظرفیت‌های لازم در طراحی می توانند نسبت به کاتالوگ های چاپی جذابتر باشند و در نتیجه مخاطب را بیش از بقیه مجذوب خود کنند.

کاتالوگ دیجیتال


فهرست هوشمند: مخاطبان شما باید به راحتی و سریع، اطلاعات مورد نیاز خود را در کاتالوگ پیدا کنند و ما با در نظر گرفتن این مورد، فهرست‌هایی را طراحی کردیم که با یک کلیک مشتری شما را به قسمت مورد نظرش هدایت می‌کند. آپدیت و ویرایش آسان: اسمارت کاتالوگ خود را می‌توانید، هر زمان که بخواهید ویرایش کنید، صفحاتی را از آن حذف یا به آن اضافه کنید. امّا فقط تصور کنید این تغییرات در کاتالوگ کاغذی که با تیراژ بالا چاپ کرده‌اید، چقدر سخت و پرهزینه‌ است؟! لینک سازی به سایت و شبکه‌های اجتماعی: یکی دیگر از قابلیت‌های کاتالوگ هوشمند این است که به شما این امکان را می‌دهد که لینک سایت و شبکه‌های اجتماعی خود را در آن بگذارید و با یک کلیک مخاطبان را به سمت‌ آن‌ها هدایت کنید تا از طریق اسمارت کاتالوگ بازدید شبکه‌های اجتماعی خود را نیز بالا ببرید.

امکانات کاتالوگ هوشمند یا دیجیتال

سوالات متداول کاتالوگ دیجیتال

مهمترین مزیت استفاده از کاتالوگ دیجیتال نسبت به کاتالوگ های کاغذی صرفه جوئی در هزینه های چاپ و کاغذ، انتشار آسان در سایت و شبکه های اجتماعی و ایمیل و طراحی منحصر به فرد و کاربرد چند وجهی آن است .
بله هر گونه لینک داخلی و خارجی را می توانید در کاتالوگ هوشمند استفاده نمائید.
بله با ایجاد یک صفحه در اسمارت کاتالوگ و اتصال آن به یک لینک فعال امکان نمایش فیلم و صوت در صورت اتصال به اینترنت فراهم خواهد بود.
فرمت اصلی کاتالوگ هوشمند PDF است ولی قابلیت اجرا در فرمت های HTML و SWA و سایر فرمت های رایج را هم دارد..

Untitled Document