ساخت ویدئو آموزشی


ساخت فیلم آموزش

ساخت و فروش ویدیو آموزشی

رویدادن در راستای رسالت ذاتی خود که تولید و انتشار نرم افزارهای رویداد محور می باشد سامانه مشارکت در ساخت و انتشار فیلم های آموزشی خود را در سال 1401 راه اندازی نمود. در این سامانه با خلق مزایای ویژه نسبت به سایرین سعی شده، خدماتی متمایز در ساخت و تولید و انتشار و عرضه فیلم های آموزشی گامی هر چند کوچک برداریم رویکرد ما در رویدادان ارائه با کیفیت دوره های آموزشی عمومی و ورود دانشجویان به بازار کار می باشد.آموزش های تولیدی با بهره گیری از برترین اساتید هر دوره که سالها سابقه فعالیت در بازارهای کسب کار رشته خود را دارند تهیه و منتشر میگردد.

درباره پلتفرم رویدادان


سامانه رویدادان سامانه ای جامع جهت ارائه و ساخت دوره های آموزشی تصویری در رشته های محتلف است که با رویکرد عملیاتی و ورود به بازار کسب و کار در هرحوزه تهیه گردیده.رویدادن مجموعه ای آموزشی نیست و صرفا بستری جامع برای ارائه خدمات آموزشی با مشارکت سازمانها و مراکز علمی ذیصلاح در این حوزه است . همکاری رویدادان با نهادها و سازمانهای آموزشی و تخصصی و ارائه بستر متفاوت برای بهره وری بیشتر دانشجوبان از فیلم های تولیدی رویدادان را نسبت به سایر سایت های همکار متفاوت نموده . همچنین مشارکت اجرائی در ساخت ویدئوهای آموزشی تخصصی خدمتی متفاوت از رویدادن است در ادامه با مزایا و تفاوت های این مدل آشنا خواهیم شد.

بهره گیری از سرور های پر سرعت پخش ویدئوهای آنلاین و آفلاین داخلی و خارجی امکان استفاده از استدیو مجهز تصویر برداری رویدادان

سوالات متداول

خیر رویدادان همه تاسیسات و استودیو فیلم‌ برداری مجهز خود را در اختیار شما قرار خواهد داد.
رویدادن در پلتفرم خود امکان انتشار فیلم‌های آموزشی را برای شما فراهم نموده.
به‌ صورت توافقی و طی ۱ تفاهم نامه نحوه مشارکت تعیین می‌گردد.
رویدادان نسبت‌ به سایر همکاران سازنده فیلم‌های آموزشی قیمت مناسب ‌تر را به شما ارائه خواهد داد.

Untitled Document