خرید بلیت رویداد


فروش و رزرو بلیط آنلاین رویداد

 فروش و رزرو بلیط آنلاین همایش و سمینار

خرید صندلی در جایگاه مناسب در هر همایش یکی از دغدغه‌های شرکت‌کنندگان در هر رویداد محسوب می‌شود این‌موضوع که صندلی مورد نظر خود را قبل‌از شروع همایش یا رویداد انتخاب کنید باعث احساس آرامش بیشتر برای شرکت‌کننده در هر رویداد می‌باشد.در برگزاری یک رویداد موفق موارد بسیاری را باید لحاظ کنید و هر کدام را در زمان معین انجام دهید تا به نتیجه مطلوب برسید مثل ساخت صفحه اختصاصی رویداد، معرفی رویداد، فرآیند پرداخت، اطلاع رسانی و تبلیغات رویداد و ... ما در رویدادان تمام این فعالیت ها را برای شما انجام می دهیم. همچنین فروش منظم صندلی‌ها و داشتن بلیط جانمایی شده در هر همایش به برگزارکننده این امکان را می‌دهد که با نظم بیشتری به برگزاری رویداد خود بپردازد همچنین اطلاعات افرادی را که اقدام به خرید بلیط و صندلی همایش نموده‌اند را در اختیار برگزارکننده قرار خواهد داد.

نحوه فروش بلیت آنلاین همایش و رویداد


امکان رزرو هر صندلی در رویداد توسط برگزارکنندگان و قیمت‌گذاری متفاوت در هر ستون و ردیف از دیگر خصوصیات منحصربه‌ فرد سامانه فروش بلیط همایش می‌باشد. دریافت کارمزد مناسب نسبت‌ به تعداد فروش صندلی هر همایش بعد از برگزاری رویداد از دیگر مزایای استفاده از سامانه فروش بلیت رویدادان است که هیچ هزینه اضافی و خارج از درآمد ایجاد شده برای شما را در پی نخواهد داشت. همچنین صفحه ی اختصاصی فرود برای معرفی کامل همایش و رویداد شما در سامانه رویدادان بعد از ثبت اولیه ایجاد و در اختیار برگزارکننده قرار می‌گیرد تا برای تبلیغات اثربخش مورد استفاده قرار گیرد.


برخی مزایای فروش و رزرو بلیت آنلاین

در سامانه رویدادن امکان تعریف هر سالن برای فروش صندلی ایجاد گشته که با ارسال یک عکس از سالن برای اپراتور رویدادان در کمتر از ۵ دقیقه صندلی‌های سالن با قیمت‌های موردنظر شما بارگذاری می‌شود و صفحه‌ی فروش صندلی در اختیار شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت. صدور بلیط بلافاصله بعد از پرداخت و ثبت‌نام به‌صورت آنلاین صورت می‌گیرد.
با استفاده از یک بارکد اختصاصی ایجاد شده در هر بلیت و استفاده از نرم‌افزار اندروید ، چک بارکد به‌ صورت فیزیکی امکان پذیر خواهد بود.
بعد از ثبت مشخصات اولیه برگزارکننده و تعریف سالن‌ها، پروفایل اختصاصی برای برگزارکنندگان همایش ایجاد می‌شود که در هر مرحله با مراجعه به قسمت گزارش ها در هر ساعت از شبانه ‌روز امکان رؤیت صندلی‌های فروش‌ رفته در همایش و رویداد امکان‌پذیر می‌باشد.
رویدادن این امکان را برای برگزارکنندگان همایش‌ ها و رویدادهای حضوری فراهم کرده تا در صورت نیاز با ارسال تیم چک بلیط خود در محل برگزاری به برگزارکنندگان که تمایل دارند با نظم بیشتری رویداد خود را برگزار کنند خدمت ‌رسانی نماید.
دریافت اطلاعات تماس خریداران صندلی همایش هنگام ثبت‌ نام به شما این امکان را می‌دهد تا در رویدادها و همایش‌های مشابه دیگرتان با امکان اطلاع‌ رسانی به خریداران قبلی شانس شرکت افراد در رویدادهای خود را افزایش دهید. اطلاعات تماس هر خریدار بعد از ثبت‌نام در پنل برگزارکنندگان قرار داده خواهد شد.
رویدادان کارمزد خود را فقط زمانی دریافت می‌کند که صندلی‌ها فروخته‌ شده و رویداد با موفقیت برگزار شده باشد.
استفاده از سامانه پیامک هوشمند و ارسال ایمیل‌ های سازمانی در صورت نیاز برگزارکننده شانس برگزاری یک‌ رویداد موفق را برای شما بالا خواهد برد رویدادان در سامانه خود این امکان را برای شما فراهم نموده است.
اگر شما برای برگزاری رویدادتان نیاز به فضای فیزیکی دارید و نمی دانید با ظرفیتی که پیشبینی می کنید کدام سالن با بودجه و دسترسی های لازم مناسب است، رویدادان این کار را برای شما به راحت ترین شکل ممکن انجام می دهد. فقط کافیه معیارهای لازم برای فضای رویداد را به کارشناسان ما اطلاع دهید تا بهترین سالن از نظر منطقه ای و با بودجه ای که شما مدنظرتان است را به همراه پلن جانمایی به شما معرفی نماییم.