خرید بلیت رویداد


سامانه فروش بلیت آنلاین رویداد

سامانه فروش بلیت آنلاین رویداد

یکی از خدمات رویدادان، فروش بلیت رویداد می باشد که به شرکت کنندگان و یا برگزارکنندگان کمک می کند تا بتوانند رویدادهای حضوری و یا آنلاین، تور های صنعتی آنلاین، آزمون های آنلاین و ... را برنامه ریزی نموده و بر اساس اولویت هایشان در آن رویداد شرکت کنند و رویدادشان را با کیفیت مطلوب تر برگزار نمایند. در برگزاری یک رویداد موفق موارد بسیاری را باید لحاظ کنید و هر کدام را در زمان معین انجام دهید تا به نتیجه مطلوب برسید مثل ساخت صفحه اختصاصی رویداد، معرفی رویداد، فرآیند پرداخت، اطلاع رسانی و تبلیغات رویداد و ... ما در رویدادان تمام این فعالیت ها را برای شما انجام می دهیم. سامانه فروش بلیت رویداد با قابلیت تعریف جانمایی صندلی، خدمتی ویژه و اختصاصی برای شماست که این ویژگی، کار را برای شما بسیار راحت تر کرده و در روز رویداد نظم بیشتری را ایجاد می کند.


برخی مزایای فروش بلیت در سامانه رویدادان

از جمله امکانات سامانه رویدادان می توان تعریف جانمایی صندلی های سالن همایش را نام برد که با استفاده از این امکان مدیریت فروش بلیت رویداد برای شما تسهیل شده و با استفاده از صدور بارکد یونیک به ازای ثبت نام هر فرد در رویداد، آن برنامه در زمان برگزاری با مدیریت و نظم بهتری برگزار شود.
با تعریف وبینار، همایش یا ورکشاپ خود در رویدادان یک صفحه اختصاصی برای رویدادتان طراحی کرده ایم که دارای یک لینک اختصاصی برای تبلیغات نیز می باشد همچنین با ثبت نام در قسمت برگزارکنندگان رویداد برای شما دسترسی مدیریت ایجاد می شود که در هر زمان امکان دریافت خروجی از ثبت نام کنندگان، میزان واریزی های انجام شده و تمام اطلاعاتی که برای مدیریت سیستم فروش لازم دارید را رویدادان برایتان فراهم می نماید.
شما برای برگزاری یک رویداد نیاز به طراحی وب سایت اختصاصی، دریافت درگاه پرداخت، اپراتور وبسایت، فردی که توانایی بازاریابی و جمع آوری اطلاعات افراد و فیش واریزی و ... نیز دارید که همه این ها مستلزم هزینه های بسیاری است ولی شما با استفاده از سامانه ثبت نام رویدادان تمام این خدمات را یکجا رایگان دریافت می نمایید.
با استفاده از سامانه ثبت رویداد شما می توانید جامع مخاطبین رویدادتان را به رویدادان معرفی نمایید تا شما را در امر تبلیغات و اطلاع رسانی کمک نماید همچنین با نمایش رویدادتان در صفحه اصلی سایت در کنار رویدادهای دیگر امکان جذب افرادی که به بی خبر از همایش شما به سایت سر زده اند را فراهم کرده اید.
اگر شما برای برگزاری رویدادتان نیاز به فضای فیزیکی دارید و نمی دانید با ظرفیتی که پیشبینی می کنید کدام سالن با بودجه و دسترسی های لازم مناسب است. رویدادان این کار را برای شما به راحت ترین شکل ممکن انجام می دهد. فقط کافیه معیارهای لازم برای فضای رویداد را به کارشناسان ما اطلاع دهید تا بهترین سالن از نظر منطقه ای و با بودجه ای که شما مدنظرتان است را به همراه پلن جانمایی به شما معرفی نماییم.

استفاده از سامانه خرید بلیت آنلاین 


برای استفاده از این سامانه کافیه به وب سایت رویدادان به قسمت همین ثبت رویداد مراجعه نمایید و در زمان تعریف رویداد قسمت نیاز به جانمایی سالن را انتخاب کنید و نام سالن پیشنهادیتان را با ذکر آدرس یادداشت نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان پشتیبانی برای طراحی سالن و تعریف در سیستم با شما تماس بگیرند.

مراحل ثبت تا اجرای سامانه فروش بلیت آنلاین رویداد

سامانه فروش بلیت آنلاین رویداد