دانشگاه گلرنگ

دوره آمورش مکاتبه ای بازاریابی و فروش

  • زمان برگزاری

    یکشنبه 1 اسفند

  • مدت زمان برنامه

    20 جلسه

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

فروش، کلمه راز ماندگاری همه کسب و کارها در دنیاست و هر چیزی که مانع فروش شود باید از بین برود. دنیای فروش، دنیای سرعت و شتاب است . فروشندگان همه می‌دانند که  موفقیت هر کسب وکاری منوط به فروش و بازاریابی است. اما آنچه که این موفقیت و قدرت را رقم می زند، توانایی و قدرت تیم فروش و فروشندگانی است که مثل یک جنگجو، توانایی و مهارت‌های لازم برای کسب موفقیت و پیروزی در فروش را دارا بوده و می‌توانند بر چالش‌ها و موانع فکری و کاری خود غالب شده و با روحیه‌ای مضاعف و غیر شکننده در این مسیر موفق  موفق و کامیاب شوند.

برای رسیدن به این مهم ، لازم است که کادر فروش سازمان‌ها و کسب و کارها ، واجد مهارت، توانمندی و صلاحیت‌های لازم برای کسب موفقیت در حوزه ی فروش وبازاریابی باشند .

اما، اشتغال و گرفتاری‌های کاری و شغلی کادر فروش، اغلب مانع از حضور جدی آنها در حوزه‌ی آموزش ویادگیری مهارت‌ها و کسب شایستگی های نوین است که این  به نوبه‌ی خود سطح توان و مهارت ایشان برای کسب موفقیت دراین حوزه را تحت الشعاع خود قرار می دهد.

به همین خاطر دانشگاه گلرنگ، به عنوان بازوی کارآفرینی ، علمی و پژوهشی گروه صنعتی گلرنگ، با درک این نیاز مهم، برای اولین بار درایران ، اقدام به طراحی و اجرای دوره‌ی مکاتبه ای فروش وبازاریابی -MBA ویژه کادرفروش شرکت‌ها وسازمان‌ها نموده است.

یادآوری: دوره های MBA دوره‌های رسمی دانشگاهی نیستند و به عنوان دوره‌ای که نتیجه‌ آن به کسب گواهینامه (CERTIFICATE) ختم می شود، هدف ارتقای سطح مهارت و شایستگی کارکنان را دنبال می‌کنند.

این دوره در تلاش است تا کلیه مطالب لازم در خصوص بازاریابی و فروش را به مخاطبان ارائه نماید تا بتوانند با استفاده از آن ضمن افزایش فروش خود، به ارتقای سازمان و برند نیز کمک نمایند.

نگاه به بازار ایران و تمرکز بر مسائل موجود در آن همراه با ارائه راهکارهای عملی و نوین از جمله مزایای این دوره است

ارائه 2 کتاب فروش به ارزش بیش از 100 هزار تومان

ارایه 50% تخفیف جهت حضور در دومین دوره جایزه فروشندگان برترملی ایرانی

هزینه دوره

خرید بلیت آزمون: هزینه ثبت نام، شرکت در آزمون و صدور مدرک برای متقاضیان 840 هزار تومان است که با ارائه تخفیف 40% به 504 هزار تومان کاهش پیدا کرده است.

خرید بسته محتوایی: هزینه خرید بسته محتوایی دوره 1 میلیون و 500 هزار تومان است شایان ذکر است که متضایان این بلیط تنها از محتوای آموزشی استفاده خواهند نمود و باتوجه به عدم امکان شرکت در آزمون برای این بلیط هیچ مدرکی برای این نفرات صادر نخواهد شد.

خرید بسته آزمون و محتوا: هزینه خرید تؤامان بسته آزمون و محتوای این دوره 2 میلیون و 340 هزار تومان است که با اعمال تخفیف 17% به 1 میلیون و 998 هزار تومان کاهش پیدا کرده است.

داشتن محتوی کاملا مجازی و دیجیتال شامل: فیلم و انیمیشن آموزشی، کتاب صوتی و کتاب‌ها و جزوات آموزشی

-امکان حضور و شرکت در آزمون های مستمر (ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهیانه) برای اخذ مدرک (نمونه مدرک آمده است)

-برگزاری دوره‌های کوچینگ برای شرکت کنندگان هر دو هفته یکبار

-امکان یادگیری 24 ساعته و در 7 روز هفته

-امکان کسر از حقوق

-امکان ثبت و معرفی مشخصاً شرکت کنندگان در بوکلت (سه ماهه) مشاهیر فروش دانشگاه گلرنگ

-چاپ بیزینس کارت رایگان برای همه‌ی شرکت کنندگان پس از موفقیت درآزمون ( نمونه‌ی بیزینس کارت آمده است )

-طراحی پوستر برای هریک از شرکت کنندگان و درج یک نوبت آن در صفحه اینستاگرام دانشگاه گلرنگ

-اهداء جایزه ویژه برای مخاطبان برتر (کسب نمره بالای 98%) شامل ارائه تندیس جایزه فروشنده برتر، چاپ بیزینس کارت با لوگوی فروشنده برتر و درج اسم در بوکلت ماهیانه مشاهیر فروش براساس نظر و تشخیص برگزارکنندگان دوره

-امکان صدور مدرک به زبان انگلیسی

مخاطبین سازمانی: سازمان‌ها و شرکت‌های پخش   /   سازمان‌ها و شرکت‌های فروشگاهی   /   سازمان‌ها و شرکت‌های بیمه   /   سازمان‌ها و شرکت‌های فروش شبکه‌ای   /   سازمان‌ها و شرکت‌های فروش غیرمستقیم

مخاطبین فردی: فروشندگان / بازاریابان / کارشناسان فروش /  مدیران و سرپرستان فروش  /  مدیران و سرپرستان بازاریابی  /  مدیران مناطق فروش/  فعالان حوزه فروش اینستاگرامی

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

همه فعالان و علاقه مندان حوزه بازاریابی و فروش می‌توانند در این دوره شرکت نمایند.

برای شرکت در این دوره مدرک خاصی باید داشته باشم؟

خیر، به هیچ مدرکی نیاز نیست.

برای این دوره مدرکی ارائه می‌شود؟

بله در صورت قبولی در آزمون‌های این دوره به شما مدرک معتبر دانشگاه گلرنگ اعطا خواهد شد.

 

پیشنهادات ما به شما

GIG TALKS

GIG TALKS

5,000تومان
MBA مدیریت کسب و کارهای استارت آپی
آشنایی مقدماتی با بلاکچین و رمزارزها