دانشگاه گلرنگ

همایش تجاری سازی اختراعات، ابتکارات و استارت اپ های مراکز علمی کاربردی

  • زمان برگزاری

    دوشنبه 15 آذر

  • مدت زمان برنامه

    زمان برگزاری 14 روز

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

شواهد متعدد حاکی از آن است که علیرغم تعداد کثیر اختراعات و ابتکارات، تنها درصد اندکی از آنها تجاری شده و به ایجاد کارآفرینی و رفاه منجر شده است. بر این اساس، دانشگاه گلرنگ در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف حمایت از اختراعات و ابتکارات و استارت اپ های بخصوص در مراکز علمی کاربردی سطوح کشور فعالیت خود را آغاز نموده است.

دانشگاه گلرنگ در تلاش است از طریق ایجاد و شبکه سازی بین کسب و کارهای ملی و بین المللی، استعدادهای جوانان کشور را جهت حضور در عرصه های ملی و بین المللی کارافرینی و کسب و کار، پرورش داده و به عنوان یک دانشگاه کارآفرین، در ایجاد مدیریت و راهبری کسب و کارهای پیشرو و موفق استارت آپی و دانش بنیان شاخص و متمایز باشد. از این رو دانشگاه گلرنگ با شعار اولین حامی تجاری سازی اختراعات، ابتکارات و استارت اپ های مراکز علمی کاربردی با همکاری واحد نوآوری؛ فناوری و تجاری سازی دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام به برگزاری این رویداد نموده است.

از صاحبان اختراعات و ابتکارات و استارتاپ ها در مراکز علمی و کاربردی کل کشور دعوت به عمل می آید جهت تجاری سازی اختراع و ابتکار و یا استارتاپ خود فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

بخش های صنعتی  / کشاورزی  / خدمات  /  شرکت های کوچک و متوسط  /  پزشکی  /  بسته بندی  /  انرژی های نو  /  تکنولوژی های با فناوری بالا  /  دیجیتال مارکتینگ  /  گجت ها  /  بخش گیاهان دارویی  /  کارآفرینی  /  مدیریت  /  کسب و کارهای نوین  /  تجارت
این رویداد را به تمامی استارت های و کسب کارهای نوین که در دانشگاه های علمی و کاربردی مستقر هستند پیشنهاد می شود.

هدف از برگزاری همایش:

با توجه به اینکه در مرکز علمی و کاربردی گلرنگ واحد تجاری سازی مشغول به فعالیت می باشد و با توجه به اینکه مرکز گلرنگ زیر نظر شزکت بزرگ گلرنگ مشغول به فعالیت می باشد؛ با توجه به توسعه و گسترش سریع فعالیتهای شرکت در همه بخش ها، این همایش به منظور شناسایی اختراعات و ابتکارات و استارت آپ هایی که قابلیت تجاری سازی را دارند ایجاد شده است تا به شرکتهای مجموعه معرفی و حمایت صورت پذیرد.

پیشنهادات ما به شما

وبینار فروش حرفه ای (مقدماتی)
دمودی دیجیتال مارکتینگ
10 ویژگی قاتلان فروش-ویژگی های فرشتگان فروش
کارگاه آموزش محتوا مداری، هدف گذاری
همایش یا مرگ یا دیجیتال مارکتینگ
سومین همایش ملی مشارکت در ساخت
رویداد بزرگ آینده متاورس
دومین همایش بانوان کارآفرین صنعت غذا و گردشگری
همایش شخصیت شناسی عشق و ازدواج