نرم افزار فرم ساز سازمانی


آزمون و نظرسنجی آنلاین رویدادان

 نرم افزار فرم ساز سازمانی

نرم افزار فرم ساز رویدادان یک نرم افزار مبتنی بر وب و اینترانت می باشد که برای ساخت فرم های سازمانی نظیر نظرسنجی، آزمونهای درون بخشی، انواع فرم های ارزیابی و سفارش گیری و برون سازمانی استفاده میگردد. با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود در مدت تنها چند دقیقه فرم هایی کامل و پیچیده ایجاد نموده و فرم های ساخته شده را در هر بستری با مخاطبینتان به اشتراک بگذارید. از جمله ویژگی های این نرم افزار می توان به مراحل ساخت آسان و بسیار سریع و ساده، مدیریت کامل بر ثبت ها، ثبت دائمی اطلاعات در پایگاه داده، مدیریت کامل پیوست ها و ایمیل ها اشاره نمود.

نرم افزار فرم ساز ویژه نظرسنجی،آزمون آنلاین و فرم های ارزیابی


یکی از دلایل برتری این فرم ساز نسبت به رقبای خود و همچنین فرم ساز های آنلاین دیگر این است که نرم افزار فرم ساز رویدادان به صورت کامل بر روی سرور وب سایت شما نصب خواهد شد و فرم های ساخته شده شما هیچگاه منقضی نشده و یا از بین نخواهد رفت. قابلیت کشیدن و رها کردن و همچنین ساخت فرم های فراوان با کمترین دانش فنی از جمله خصوصیات ویژه نرم افزار فرم ساز رویدادان میباشد.


سوالات متداول فرم ساز سازمانی

با استفاده از آزمون ساز آنلاین رویدادان می توان آزمون های تستی و تشریحی خود را در هر زمان از شبانه روز و در ساعت برگزاری معین شده توسط شما و با بالاترین ضریب امنیتی ممکن که در حال حاضر بر بستر اینترنت فراهم است برگزار نمایید.
الگوریتم‌های پیچیده‌ای برای جلوگیری از تقلب در آزمون‌های ساخته شده وجود دارد که امکان تقلب را در نرم افزار آزمون ساز رویدادان به حداقل میرساند.
در نرم افزار آزمون ساز رویدادان میتوانید آزمون تشریحی آنلاین ایجاد کنید. با وارد شدن به پنل کاربری خود، و با انتخاب گزینه پاسخ طولانی سوالات خو را قرار دهید.
علاوه بر مزایایی که ذکر شد اگر آزمون آنلاین بصورت تستی برگزار شود و کلید سوالات در اختیار نرم افزار آزمون ساز قرار گیرد امکان صدور کارنامه بصورت آنی بعد از برگزاری برای دانشجو و استاد فراهم میگردد و دیگر نیاز به تصحیح استاد و صرف زمان زیاد نیست.
از انجا که نظرسنجی های کاغذی بسیار پر هزینه و زمان بر است، با استفاده از نظرسنجی های آنلاین میتوانید با هزینه کمتر و در کمترین زمان ممکن قابل اجرا است. و میتوانید با استفاده از لینک نظرسنجی پرسشنامه خود در شبکه های اجتماعی به دست مخاطب خود برسانید.
بله، میتوانید در هر زمان با مراجعه به پنل مدیریت خود سوالات نظرسنجی را ویرایش و یا حذف کنید.
از سوالات مبهم و گیج کننده بپرهیزید. تعداد سوالات نظرسنجی و پرسشنامه آنلاین خود را محدود کنید و از سوالات با پاسخ های بلند خودداری کنید.
می‌توانید گزارش‌های لحظه‌ای از وضعیت نظرسنجی و پاسخنامه‌های خود را با ورود به پنل مدیریتی بگیرید.