جایزه ملی فروشندگان برتر ایران

10 ویژگی قاتلان فروش-ویژگی های فرشتگان فروش

  • زمان برگزاری

    چهارشنبه 19 خرداد

  • مدت زمان برنامه

    1 جلسه 2 ساعته

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

دلیل برگزاری این وبینار

فروشندگان در دوره فعلی، به شکل مرموزی پیچیده شده است. افزایش دانش و اطلاعات و همچنین تغییر ذائقه آنها در خرید باعث شده است تا فرآیند فروش، تغییرات قابل توجهی داشته باشد. در این بین، فروشندگانی هستند که کماکان اصرار دارند برای نتیجه رساندن فروش از همان روش های قدیمی استفاده کنند.

نکته تاسف بار آن است که این افراد علیرغم تلاش زیاد برای افزایش فروش، نه تنها در این کا موفق نیستند بلکه منجر به از بین رفتن فروش نیز می شوند و یا عبارتی دیگر فروش را به قتل می رسانند!

اما "فروشندگان بلند پرواز و برتر" در مورد فرصت ها و امکاناتشان خوش بین هستند و دو عامل اصلی شکست (ترس از شکست و ترس از انتقاد و مخالفت) را ندارند.

در این رویداد اموزشی که بصورت مجازی برگزار می شود، با ویژگی های قاتلان فروش و فرشتگان فروش اشنا می شویم و در مورد هر دو آنها مطالب مفیدی فراخواهید گرفت.

این وبینار آنلاین را به تمامی مدیران فروش و کارشناسان فروش و علاقه مندان به حوزه بازاریابی و تبلیغات توصیه می شود.

توضیحات جایزه فروشنگان برتر ایران

به اطلاع شرکت کنندگان گرامی میرساند: در راستای برگزاری جایزه ملی فروشنگان برتر ایران، دانشگاه گلرنگ به کسانی که در زمان برگزاری وبینار اقدام به ثبت نام در جایزه ملی فروشنگان برتر نمایند، تخفیف ویژه ارائه می کند. ضمناً برای عزیزانی که بصورت گروهی اقدام به ثبت نام نمایند نیز امتیازات و تخفیف جداگانه در نظر خواهد گرفت.

امتیازات شرکت در این دوره

امتیازات حضور در این رویداد آموزشی برای همه شرکت کنندگان به شرح زیر می باشد:

پوستر 22 قانون برتر فروش

کتابچه قاتلان فروش

15% تخفیف جهت ثبت نام در MBA فروش

معرفی جایزه فروشنگان برتر ایران

امروزه به خاطر اهمیت و ضرورت موفقیت سازمان ها در فروش و بازاریابی محصولات و خدمات، لزوم برخورداری و دسترسی سازمان ها به فروشنگان و بازاریابانی سرآمد و توانمند، تلاش ها و اقدامات بسیاری در سطح جهانی و به خصوص کشور عزیز ما ایران در هر یک از حوزه های تربیت، توانمندسازی، حفظ و ارتقاء و تشویق منابع انسانی فروش . بازاریابی صورت گرفته تا از این طریق قدرت و توانایی سازمان ها و کسب و کارها در حوزه ی فروش و بازاریابی افزایش یابد.

به همین دلیل، دانشگاه گلرنگ به عنوان دانشگاه سازمانی گروه صنعتی گلرنگ، در نظر دارد به منظور شناسایی و تشویق فروشندگان موفق و سرامد ایرانی شاغل در سازمان های فروش و بازاریابی فعال در هر یک از حوزه های کسب و کار مجازی و واقعی نخستین دوره جایزه ملی فروشندگان برتر ایران را در سطح کشور و به صورت مجازی برگزار نماید.

پیشنهادات ما به شما

وبینار آشنایی با کارت بازرگانی
جایزه فروشندگان برتر ایران
جایزه مخترعین و مبتکرین برتر
دوره آموزشی نرم افزار سپیدار
وبینار صفر تا یک ماشین تولید محتوا 2
کارگاه آموزشی خودشناسی در تولید محتوا