شرکت شهرک های صنعتی لرستان

وبینار صفر تا صد صادرات عسل

  • زمان برگزاری

    25 مهر ساعت 15تا18

  • مدت زمان برنامه

    1 جلسه 3 ساعته

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

بازار امروزمحل کشمکش و نبرد برندهاست و مدیران و صاحبان کسب وکارها با هوشمندی ویژه ای این بازار را رصد می کنند و به این نکته کلیدی دقت نظر دارند که محصول و خدمت جدید تخصصی به منظور بهره مندی جامعه هدف از مزایای آن در زمره اقداماتی است که سبب توسعه هرچه بیشتر بازار خواهد شد. استمرار این قبیل برنامه ها بر پایه شناخت دقیق وضعیت موجود و آگاهی از کم و کیف مطالبات و توقعات مشتریان امکان پذیر می باشد.

کلام آخر و نکته کلیدی برای صاحبان ومدیران  کسب وکارهای کشورمان؛
بازارعصردیجیتال ،منحصر به  مکان ،کشور و شخص و برند خاصی نیست، مشتریان حق انتخاب دارند و برندهایی موفق خواهند شد که مشتریان عصر دیجیتال تصویر ذهنی مثبتی به آن دارند. وتا زمانی که مشتریان به برند ما تصویر ذهنی مثبت داشته باشند. ما پادشاه آن بازارخواهیم بود وگرنه همانند سلاطین زمان های گذشته و بدون شک وتردید منقرض خواهیم شد و بازارماً را کسان دیگر تصاحب خواهند نمود.
در همین راستا شرکت شهرک های صنعتی لرستان وبینار صفر تا صد صادرات عسل را با حضور مدرس دکتر محرم غفاری (دکتری مدیریت استراتژیک در کسب و کار) بصورت مجازی برگزار می نماید.

شناخت بازارهاي صادراتي   /   شناخت كالاهاي صادراتي   /   ارائه اطلاعات بازارهاي هدف به صادر كنندگان براي موفقيت بيشتر شركت هاي ايراني در امر صادرات   /   چه گروهي از مصرف کنندگان بايد مخاطب قرار گيرند ؟   /   نياز هاي مصرف کنندگان هدف کدامند ؟   /   نحوه طراحي، توليد و قيمت گذاري محصولات براي تامين اين نيازها بايد به چه صورت باشد ؟   /   عمده فروشان و خرده فروشان چگونه انتخاب مي شوند ؟   /   براي فروش کالا و افزايش آن از چه نوع آگهي تبليغاتي و فروشندگي شخصي مي توان  مدد گرفت ؟   /   ساختار محيط كلان بازارهاي هدف چگونه است ؟   /   اطلاعات مورد نياز صادركنندگان براي ورود به هر بازار چيست ؟

این رویداد را به تمامی علاقه مندان و تولیدکنندگان و صادرکنندگان در حوزه عسل پیشنهاد می شود.

حضور در این دوره برای عموم رایگان است؟

بله، شرکت در این وبینار آموزشی برای عمومی رایگان می باشد.

آیا برای شرکت در این رویداد نیاز به پیش نیاز است؟

خیر، شرکت در این رویداد نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد.

آیا از وبینار فیلم تهیه می شود و در اختیار عمومی قرار می گیرد؟

بله، از وبینار فیلم تهیه می شود و فقط در اختیار شرکت کنندگان رویداد قرار می گیرد.


پیشنهادات ما به شما

وبینار آشنایی با استانداردهای بین المللی و ایزو
وبینار آشنایی با کارت بازرگانی
وبینار آموزشی آناتومی فروش
وبینار صفر تا صد صادرات فرش دستبافت
وبینار اصول بسته بندی محصولات