دکتر فرهود مریدی

همه چیز درباره قرارداد موفق

  • زمان برگزاری

    چهارشنبه 31 شهریور

  • مدت زمان برنامه

    کارگاه یک ماهه - یک جلسه 3 ساعته در هفته

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

برای شروع هر کاری نیاز به توافق و قرارداد طرفین وجود دارد و این موضوع غیر قابل انکار است. چه بسیار مدیرانی که بخاطر عدم وجود آگاهی کافی در خصوص انواع قراردادهای حقوقی، به چالش کشیده شده و به دردسر افتاده اند!  این وبیناربرای آگاهی بیشتر و بهتر تمامی مدیران و جلوگیری از خطرات و آسیب های احتمالی برگزار میشود. ما در این کارگاه یک ماهه از مهم ترین نکاتی که برای نوشتن و در نظر گرفتن تمامی قراردادها لازم است بدانید اشاره می نماییم تا با شناخت این موارد، کمتر دچار اشتباه شوید و لذت یک قرارداد موفق را تجربه نمائید.

1.کلیات؛عقود معین و نامعین ،عقد قرارداد - تفاهم نامه - توافق نامه - قولنامه - فروش نامه،اثر عقد بین طرفین ،تاثیر تهیه پیش نویس قراردادها،صحت عقود و معاملات   /2.صلاحیت     /3.مبانی فسخ، زمان مطالبه     /4.مبانی فورس ماژور و مصادیق آن     /5.تفاسخ (اقاله) و اقسام انفساخ     /6.علل و عوامل موثر بر اجرای بد و ناقص قرارداد و بررسی 49 قرارداد به صورت کاربردی     /7.آشنایی با اصطلاحات بیمه ای و پوشش های بیمه در قراردادها
 مدیران حقوقی و مسئولین مالی و قراردادی در شرکت ها و سازمان ها و  مدیران عامل و صاحبان سرمایه حتی در کسب و کارهای کوچک و استارتاپ ها.

در هفته چند روز کارگاه برگزار میشود ؟

در هفته یک روز کارگاه برگزار خواهد شد . 

کارگاه بصورت آنلاین است یا حضوری ؟

با شرایط موجودآنلاین برگزار میشود . 

آیا از کارگاه فیلم ضبط میشود ؟ 

بله ، در پایان دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت .

برای حضور در این کارگاه آموزشی نیاز به پیش نیاز است؟

خیر، این کارگاه نیاز به هیچ پیش نیازی نیست.

پیشنهادات ما به شما

اولین کارگاه مقاله خوانی
جایزه مخترعین و مبتکرین استاد محمدکریم فضلی
تور صنعتی آنلاین بازدید از کارخانه پگاه تهران