دانشگاه گلرنگ

همایش تجاری سازی اختراعات، ابتکارات و استارت اپ های مراکز علمی کاربردی

  • زمان برگزاری

    دوشنبه 15 آذر

  • مدت زمان برنامه

    زمان برگزاری 14 روز

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

شواهد متعدد حاکی از آن است که علیرغم تعداد کثیر اختراعات و ابتکارات، تنها درصد اندکی از آنها تجاری شده و به ایجاد کارآفرینی و رفاه منجر شده است. بر این اساس، دانشگاه گلرنگ در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف حمایت از اختراعات و ابتکارات و استارت اپ های بخصوص در مراکز علمی کاربردی سطوح کشور فعالیت خود را آغاز نموده است.

دانشگاه گلرنگ در تلاش است از طریق ایجاد و شبکه سازی بین کسب و کارهای ملی و بین المللی، استعدادهای جوانان کشور را جهت حضور در عرصه های ملی و بین المللی کارافرینی و کسب و کار، پرورش داده و به عنوان یک دانشگاه کارآفرین، در ایجاد مدیریت و راهبری کسب و کارهای پیشرو و موفق استارت آپی و دانش بنیان شاخص و متمایز باشد. از این رو دانشگاه گلرنگ با شعار اولین حامی تجاری سازی اختراعات، ابتکارات و استارت اپ های مراکز علمی کاربردی با همکاری واحد نوآوری؛ فناوری و تجاری سازی دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام به برگزاری این رویداد نموده است.

از صاحبان اختراعات و ابتکارات و استارتاپ ها در مراکز علمی و کاربردی کل کشور دعوت به عمل می آید جهت تجاری سازی اختراع و ابتکار و یا استارتاپ خود فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

بخش های صنعتی  / کشاورزی  / خدمات  /  شرکت های کوچک و متوسط  /  پزشکی  /  بسته بندی  /  انرژی های نو  /  تکنولوژی های با فناوری بالا  /  دیجیتال مارکتینگ  /  گجت ها  /  بخش گیاهان دارویی  /  کارآفرینی  /  مدیریت  /  کسب و کارهای نوین  /  تجارت
این رویداد را به تمامی استارت های و کسب کارهای نوین که در دانشگاه های علمی و کاربردی مستقر هستند پیشنهاد می شود.

هدف از برگزاری همایش:

با توجه به اینکه در مرکز علمی و کاربردی گلرنگ واحد تجاری سازی مشغول به فعالیت می باشد و با توجه به اینکه مرکز گلرنگ زیر نظر شزکت بزرگ گلرنگ مشغول به فعالیت می باشد؛ با توجه به توسعه و گسترش سریع فعالیتهای شرکت در همه بخش ها، این همایش به منظور شناسایی اختراعات و ابتکارات و استارت آپ هایی که قابلیت تجاری سازی را دارند ایجاد شده است تا به شرکتهای مجموعه معرفی و حمایت صورت پذیرد.

پیشنهادات ما به شما

چهارمین اجلاس پویش صادرات ایده آل
وبینار مدیریت کسب و کارهای کوچک
MBA مدیریت کسب و کارهای استارت آپی