موسسه رویدادان

وبینار هدفگذاری و بهترین سال زندگی در سال 1400

  • زمان برگزاری

    چهارشنبه 23 فروردین ساعت15تا19

  • مدت زمان برنامه

    180 دقیقه -3 ساعته

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

آینده خود را، خودتان شکل دهید و گرنه دیگری آن را برایتان شکل خواهد داد. هدف یک نیاز یا یکخواسته ای است که برنامه اجرایی داشته باشد، وضعیتی است که می خواهیم در آینده داشته باشیم. اگر خود نتوانیم وضعیت مان را در آینده تعیین کنیم. ناچار محیط پیرامون مان، وضعیت را به ما تحمیل می کند. آنچه که محیط برما حکم می کند چه بسا با ما سازگاری نداشته باشد. پس چه بهتر که خود، هدف مطلوبمان را معلوم کنیم و به سمتش در حرکت باشیم.

انتخاب هدف، یکی از ضرورت های زندگی است که اگر آگاهانه انجام نشود. ناآگاهانه صورت خواهد گرفت. یکی از ضروریت های انتخاب هدف، این است که تمرکز ذهنی را به همراه خواهد داشت. داشتن ذهنی متمرکز، یکی از شرط های لازم برای موفقیت است. یک ذهن متمرکز قدرت تفکر و خلاقیت دارد و پر از انرژی است. افراد موفق در زندگی با هدفگذاری به آرزوههای خود رسیدند.

هدف بزرگ شما در زندگی چیست؟ چه چیزی واقعا باعث اشتیاق و انگیزه شما می شود و چه عامل موجب میگردد این اشتیاق را به اندازه کافی حفظ کنید تا به اهداف هیجانی و بزرگ خود برسید؟ در این وبینار می آموزید چگونه هدف گذاری کنید و به آرزوههای بزرگ زندگی خود برسید و طعم شیرین موفقیت را بچشید.

تعریف هدف و ویژگی های هدف موثر بر مبنای مدل OKR / هدفگذاری موثر / 7 گام هدفگذاری / فاکتورهای موثر بر انتخاب هدف / چالش های هدفگذاری / عوامل جادویی رسیدن به هدف و موفقیت / طراحی بزرگ زندگی / آموزش نوشتن هدف /  اصول تصمیم گیری / مدل OKR
این وبینار مناسب چه کسانی است؟ کلیه صاحبین کسب و کار، مدیران، کارشناسان، کلیه دانشجویان و علاقه مندان به تغییر در زندگی و کسب  و کار

آیا در این وبینارامکان پرسش و پاسخ است؟

بله، در انتهای وبیناربه تمامی سوالات پاسخ داده می شود.

آیا برای شرکت در این وبینارنیاز به نصب برنامه ای است؟

خیر، یک روز قبل از برگزاری وبینار پیامکی براتون ارسال میشه حاوی لینک ورود به اتاق رویدادبه همراه نام کاربری و رمز عبور که در روز رویداد با کلیک بر روی لینک وارد اتاق وبینار می شوید.


پیشنهادات ما به شما

وبینار آشنایی با استانداردهای بین المللی و ایزو
وبینار آموزشی بسته بندی محصولات
وبینار خلق مدل کسب و کار
وبینار جانشین پروری
دوره آموزشی تحلیل تکنیکال (مقدماتی)