دانشگاه گلرنگ

جایزه مخترعین و مبتکرین برتر

  • زمان برگزاری

    شنبه 23بهمن1400

  • مدت زمان برنامه

    1 جلسه 4 ساعته

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

اختراع ، زاییدۀ ذهن و محصول اندیشه و خلاقیت مخترع آن می­باشد که در قالب یک محصول فناورانه، صنعتی و یا فرآیند صنعتی به وجود می ­آید. دستاوردها و اختراعات مخترعین و مبتکرین همواره در پیشرفت­ و مشارکت در پیشرفت­های فناورانه و علمی کشور نقش اساسی­ ای در رشد اقتصادی وهمچنین تأثیر به ­سزایی بر زندگی روزمره بشر داشته است. در این راستا، محافظت از پتنت تا حد زیادی می­تواند نوآوری را به یک موفقیت بزرگ در بازار تقاضا تبدیل کند. علاوه بر این، حقوق مالکیت فکری به‌عنوان سوخت کلیدی اقتصاد کشور محسوب شده و صنایع مختلف، به صورت مستمر و فزاینده، از پتنت‌ها، نشان‌های تجاری و طراحی‌ها استفاده نموده و این ابزارها، نقش قابل‌ ملاحظه‌ای در سود ناخالص داخلی، تجارت و اشتغال‌زایی در کشور را بر عهده دارند.

از اینرو، "دانشگاه گلرنگ" با شعار "نگاه به آینده بهتر" اقدام به برگزاری  اولین "جایزه مخترعین و مبتکرین برتر ایران" در قرن نو می­ نماید.

این جایزه به مخترعین، مبتکرین، تیم‌های نوآور و به افرادی که مرزهای دانش را کنار زده و به قله‌های جدیدی در حوزه فعالیت خود دست یافته‌اند، و همچنین به اختراعات و ابتکاراتی که در آن­ها  تخیل، هوش و تخصص به خوبی نمود یافته اند، اعطا می­گردد.

مهلت ارسال آثار: پایان دی ماه 1400

شرکت کنندگان گرامی، برای تماس با دبیرخانه می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید: 

02188918351 - 02188912208 - 02188807200  - داخلی 110   خانم مهدوی

امتیاز شرکت در این رویداد

افراد شرکت کننده دراین دوره مشمول امتیازات مستقیم وغیر مستقیم برنامه قرار خواهند گرفت:

الف- امتیازات مستقیم / مهم ترین امتیاز مستقیم این برنامه دریافت جایزه ارزشمندی است که از طرف گروه صنعتی گلرنگ به افراد انتخاب شده اهداء می شود.

ب- امتیازات غیر مستقیم

امتیازات غیر مستقیم این برنامه عبارتست از:

شناخته شدن به عنوان یک کارآفرین برتر در سطح ملی

امکان شبکه سازی در مجموعه شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ

امکان جذب سرمایه گذار در کسب وکارها و ایده های مرتبط

معرفی افراد حقیقی وحقوقی شرکت کننده دراین برنامه به شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ

اولین جایزه ویژه برترین مخترع و مبتکر زن ایران در قرن نو

با توجه به نقش پر رنگ زنان در رشد و اعتلای فرهنگ، صنعت، اقتصاد و شکوفایی جوامع و حضور روز افزون آنها در مشاغل کلیدی و مؤثر،

"دانشگاه گلرنگ" به پاسداشت تلاشها، پژوهشها، ابتکارات و اختراعات زنان فعال در تمامی عرصه های دانش، پزشکی، صنعت، مدیریت، کسب وکارهای نوین، کارآفرینی و ... "اولین جایزه ویژه برترین مخترع و مبتکر زن ایران در قرن نو" را اعطا مینماید.

بخش های مختلف این رویداد

بخش صنعت / بخش تحقیق / بخش کشاورزی / بخش خدمات / بخش شرکت‌های کوچک و متوسط / بخش پزشکی / بخش بسته بندی / بخش انرژی های نو / بخش تکنولوژی های با فناوری بالا / بخش دیجیتال مارکتینگ / بخش گجت ها / بخش گیاهان دارویی / بخش کارآفرینی / بخش مدیریت / بخش کسب و کارهای نوین / بخش تجارت

پیشنهادات ما به شما

جایزه فروشندگان برتر ایران
اولین دوره جایزه محتوای دیجیتال مارکتینگ ایران
جایزه مخترعین و مبتکرین استاد محمدکریم فضلی
10 ویژگی قاتلان فروش-ویژگی های فرشتگان فروش
کارگاه آموزشی خودشناسی در تولید محتوا