دانشگاه گلرنگ

اولین دوره جایزه محتوای دیجیتال مارکتینگ ایران

  • زمان برگزاری

    شنبه 23بهمن 1400

  • مدت زمان برنامه

    1 جلسه 8ساعته

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

آشنایی با جایزه محتوای دیجیتال مارکتینگ استاد محمد کریم فضلی

دانشگاه گلرنگ ، با توجه به لزوم ایجاد هاب محتوایی در کشور به عنوان مهم ترین رویکرد خودکفایی اقتصادی وصنعتی در کشور ، وبا توجه به رسالت کارآفرینی و توسعه ی کسب وکار خود ، در نظردارد اولین دوره ی جایزه محتوایی استاد محمد کریم فضلی ، بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ را درهفتم بهمن ماه  1400(به شرط بر طرف شدن محدودیت های ناشی از بیماری کرونا ) برگزار نماید . بدیهی است در صورت عدم برطرف شدن این مشکل ، ممکن است زمان برگزاری رویداد تغییر یابد.

به همین خاطر ، از همه ی تولیدکنندگان محتوا به صورت حقیقی وحقوقی در خواست می شود ، ضمن تکمیل فرم اولیه ثبت نام که دراین سایت بارگزاری شده است ، آمادگی خود را برای شرکت دراین برنامه اعلام نمایند .

این جایزه ، در دومدل وساختار حقیقی و حقوقی تنظیم شده و تولیدکنندگان محتوا  براساس نوع درخواست خود  براساس مدل حقیقی یا حقوقی مورد ارزیابی قرار گرفته و افراد وشرکت های برتردر مراسمی با حضور مدیرعامل محترم  و معاونین محترم گروه صنعتی گلرنگ  ، مورد تشویق قرار گرفته وتندیس برترین تولیدکننده محتوا به همراه جوایز ارزشمند به ایشان اهداء خواهد شد  .

دانشگاه گلرنگ ، ضمن پاسداشت نام وخاطره ی استاد محمد کریم فضلی ،  امیدوار است این حرکت ملی  آغاز بر توسعه ی کسب وکارهای محتوایی باشد .

مهلت ارسال آثار:پایان دی ماه1400

شرکت کنندگان گرامی ، برای تماس با دبیرخانه می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما تماس باشید :

02188918351 - 02188912208 - 02188807200 - 02188913209       داخلی 113 - خانم مریدی

انواع محتوای مورد ارزیابی

دراین جایزه تولیدکنندگان انواع محتوی زیر مورد ارزیابی قرار گرفته و می توانند آثار خود را برای دبیرخانه ارسال نمایند :

فایل های صوتی  /  اسلایدها   /  اینفوگرافیک  /  متن  /  تصویر  /  ویدئو  /  اینترنت  /  تلویزیون   /  محتوی تئاتری

به طراحی و نشر انواع پرونده های چند رسانه ای و متنی از قبیل (تصاویر، ویدئو، اینفوگراف، متن و ... ) محتوا گفته می شود. محتوا از مهمترین بخش های سایت ها و شبکه های مجازی وابزار انتقال پیام در فضای مجازی است که دراین دوره از جایزه مورد توجه قرار گرفته وتولیدکنندگان آنها می توانند برای دبیرخانه ارسال نمایند.

روش ارزیابی متقاضیان

ارزیابی متقاضیان دریافت  دوره از جایزه محتوای دیجیتال مارکتینگ  بر اساس دسته بندی محتوی معرفی شده در فوق  انجام می شود . همه ی ارزیابی ها براساس مدل طراحی شده توسط دانشگاه گلرنگ انجام ومتقاضیان در قالب  تولید کنندگان  حقیقی ویا حقوقی محتوا مورد ارزیابی قرار گرفته ونفرات اول تا سوم براساس هرنوع محتوی انتخاب ومعرفی خواهند شد .کلیه ارزیابی ها ، توسط ارزیابان مستقل دانشگاه گلرنگ و زیر نظر هیات اجرایی جایزه انجام ونتیجه آن به متقاضیان اعلام می شود .

مزایای حضور در این جشنواره:

امتیازات غیر مالی شامل : معرفی به شرکت های گروه صنعتی گلرنگ / چاپ مشخصات برندگان در کتابچه معرفی رویداد ارایه گواهی حضور در این رویداد با لوگوی دانشگاه گلرنگ

امتیازات مالی شامل : پرداخت نقدی به برندگان اول تا سوم هریک از محتوی دیجیتال

کارآفرینی از دید بنیان گذار گروه صنعتی گلرنگ استاد محمدکریم فضلی

به جرات می توان گفت کارآفرینی ، جمع ویژگی های متضادی است که لازم است درقالب ترکیبی ژنتیک وچند وجهی دریک فرد جمع شده وتبدیل به پدیده ای شود که ما از وی به عنوان کارآفرین ملی وشاخص ، یاد می کنیم .

دراین میان ، حضور در عرصه ی کارآفرینی بدون توجه به اصول ومبانی پایه ای وعمیق فکری و نظری مثل ساختن عمارتی در آب و بدون بن وریشه می ماند. از این دیدگاه می توان گفت که کارآفرینی ، بسان ایجاد یک امپراتوری است که قبل از هرچیز ، باید مبانی فکری وایدئولوژیک آن پایه گذاری شده وسپس آنرابه دنیا آورد.

در اولین برداشت می توان گفت که کارآفرینی یک نظام هماهنگ و سیستماتیک از مجموعه ی رویکردها وباورهایی است که کارآفرین ساز است .

به زعم ما ، عدم توجه به این ریشه ها (اصول ومبانی ) ، بسان ساختن عمارت و امپراتوری کارآفرینی برروی زمین سستی است که هر آن احتمال فرو ریختن آن وجود دارد وآن دسته از کارآفرینانی که در این عرصه به مبانی کارآفرینی پرداخته ودر این زمینه ممارست نموده وماهر شده اند ، قطعا شانس بیشتری برای موفقیت در دنیای کارآفرینی نسبت به بقیه ی افراد خواهند داشت . زیرا اصول کارآفرینی زیر ساخت فلسفی وجهان بینی کارآفرینی است که می تواند هم در ساخت وهم در حفظ امپراتوری کارآفرینی بسان ابزاری قوی وکارآمد در اختیار کارآفرینان قرار بگیرد .

این مهم ترین برداشت و مهم ترین آموزه از رفتار کارآفرینانه ی مرحوم استاد حاج محمد کریم فضلی درفرآیند بنیانگذاری گروه صنعتی گلرنگ و بن مایه ی عملکرد این سازمان افتخار آفرین ایرانی در سال های اخیر است .

درک و ودانش عالی استاد از مبانی کارآفرینی و رعایت  کامل و جامع اصول کارآفرینی توسط ایشان چارچوبی مناسب و ساختار یافته برای دیدن و خلق فرصت ها ونیز آمادگی برای  مواجهه ی موثر با چالش های پیش روی مدیران و کارکنان گروه صنعتی گلرنگ گشود .

کاربری و  عدم تخطئی از اصول کارآفرینی ، چراغ راه ایشان در سفر کارآفرینی شد . سفری که هر روز آنرا بهتر وکامل تر و  هیجان انگیزتر پیمود  .

برای ما که مشتاق الگو گرفتن از بزرگان کارآفرینی و کسب وکار هستیم  فرض و واجب است که این اصول را فرابگیریم و به آنها توجه و با آنها زندگی کنیم . چرا که آدمی با جهان بینی وفلسفه ی خود زندگی می کند وکارآفرین بدون داشتن جهان بینی مناسب وهمه جانبه وقوی ، امکان وشانس ساخت یک امپراتوری قوی وبزرگ را ندارد .

اصول کارآفرینی گروه صنعتی گلرنگ که توسط استاد محمد کریم فضلی بنیان گذاشته شده و سپس توسط جانشین شایسته وخلاق ایشان یعنی آقای دکتر مهدی فضلی تکمیل ، بازمهندسی و با شرایط روز فضای کسب وکار ایران تطبیق داده شد ، سیستم عامل مناسب و تکرار شونده و مقیاس پذیری را در گروه صنعتی گلرنگ به ارمغان آورده است که اثر خارق العاده ی آنرا در همه ی کسب وکارهایی که این گروه صنعتی داراست و یا وارد آنها می شود شاهد هستیم . این گروه صنعتی با بازآفرینی و خلق یک الگوی مناسب واثربخش بومی کارآفرینی و کسب وکار ، توانسته الگویی موفق از کارآفرینی سازمانی را در محیط کسب وکار ایران ارائه ودراین مورد تبدیل به ترازی قابل استناد  برای سایر کارآفرینان شود .

این الگوی کارآفرینی ،  ضمن خلق شخصیتی منحصر به فرد از گروه صنعتی گلرنگ وفرهنگ سازمانی آن ، قواعد وچگونگی تعامل آنها با افراد وپدیده های پیرامونی کسب وکار و کارآفرینی را تعریف وبه روابط متعامل آنها با گلرنگ رنگ وبوی موفقیت وپیشرفت و رشد بخشیده است .

اصولی که مرحوم استاد  محمد کریم فضلی در گروه صنعتی گلرنگ پایه گذاری نموده است ، ریشه ها و بنیانی محکم در اختیار مدیران وکارکنان این سازمان خلاق ونوآور ایرانی قرارداده است تا باوجود چالش های متعدد ومتنوع موجود در محیط کسب وکار ایران ، جذب ، تطبیق پذیری و برگشت پذیری نسبت به این چالش ها را جزء لاینفک فرهنگ کارآفرینی و امتیاز ویژه آن تبدیل نماید .

همه ی اینها خود ، به ایجاد یک فرهنگ و توان خاص تاب آوری  در گروه صنعتی گلرنگ و شرکت های وابسته به آن کمک شایان توجهی نموده است .

فرهنگی که استاد بنیانگذار آن بوده اند  ، به مدیران و کارکنان این گروه صنعتی کمک کرد تا به اتکای آنها در مواجهه ی کامل واثربخش با چالش های درونی و بیرونی محیط کسب وکار ایران ، راه را گم نکرده و هم چنان در مسیر رشد وتعالی خود گام برداشته  و در دشوار ترین لحظات و غرورانگیزترین اوقات ، با کنترل وهدایت سیستم های عملیاتی خود در مسیری مطلوب ، گوی موفقیت را از رقبا بربایند .

پیشنهادات ما به شما

وبینار آشنایی با استانداردهای بین المللی و ایزو
وبینار آشنایی با کارت بازرگانی
وبینار آموزشی بسته بندی محصولات
جایزه مخترعین و مبتکرین برتر