شرکت شهرک های صنعتی لرستان

ویدئو روش های نوین قیمت گذاری

  • حجم و تعداد فایل

    2 جلسه 4 جلسه

قیمت محصول :‌
رایگان

ارائه محصولات بهتر نسبت به سایر رقبا و استفاده از گام‌های صحیح در انتخاب استراتژی برای رسیدن به موقعیت مطلوب در مقابل رقبا، جزء اصول مهم برای رسیدن به سودآوری در مدل کسب وکار است؛ بنابراین یک بنگاه باید قادر به قیمت‌گذاری محصولاتش بگونه‌ای باشد که بتواند درآمدهایی متناسب با ارزش ارائه‌شده به مشتری به دست آورد و به این ترتیب موقعیتش را نسبت به  مشتریان، کالاهای مکمل، رقبا و تازه واردان بالقوه حفظ نماید. قیمت‌گذاری مهمترین جزء از مدل کسب وکار در بازارهای رقابتی است و تصمیمات در مورد آن تاثیر زیادی بر روی سودآوری بنگاه به همراه دارد. با توجه به اهمیت عامل قیمت بر انتخاب گروه‌های مختلف خریداران و عدم وجود منابع علمی تخصصی یکپارچه و به‌روز در این خصوص وبینار روش های نوین قیمت‌گذاری باهدف تشریح اهمیت این عنصر بازاریابی و نحوه انتخاب روش مناسب برای مدیران، کارشناسان و دیگر گروه‌های علاقه‌مند به این حیطه با اهمیت از بازاریابی برگزار می‌گردد.

 شناخت بازارهای محصول   /استراتژی های قیمت گذاری   /روش های نوین قیمت گذاری   / قیمت گذاری در شرایط رکود اقتصادی   / تاکتیک های قیمت گذاری در مذاکرات
ویدئو این رویداد را به مدیران و کارشناسان فروش و کارشناسان بازاریابی واحدهای دولتی و خصوصی و تمامی علاقمندان به این مباحث پیشنهاد می کنیم.

آیا از این وبینار فیلم ضبط میشود ؟ بله و فقط در اختیار شرکت کنندگان قرار میگیرد . 

برای شرکت در رویداد محدودیت وجود دارد ؟  خیر تمامی علاقمندان به کسب و کار و فروش میتوانند شرکت کنند . 

برای دوره های بعدی ، پیش ثبت نام دارید ؟ بله در صورت ثبت نام در رویدادان برنامه های آتی خدمتتون اطلاع رسانی میشود . 

مشاهده و دانلود دوره
1 - ویدئو وبینار قیمت گذاری محصولات قسمت اول خرید محصول
2 - ویدئو وبینار قیمت گذاری محصولات قسمت دوم خرید محصول

پیشنهادات ما به شما

ویدئو وبینار صفر تا صد صادرات عسل
ویدئو قوانین و مقررات جدید چک
ویدئو تور صنعتی آنلاین بازدید از واحد پوشاک