قوانین و مقررات


قوانین م مقررات

شرایط و قوانین برگزارکنندگان   |   شرایط و قوانین شرکت کنندگان

شرایط و قوانین مربوط به برگزارکننده ها

در صورتی که رویدادان در هر مرحله از همکاری با یکی از شرایط زیر مواجه شود. می تواند بدون اعلام قبلی به حذف صفحه ی ایجاد شده برای یک رویداد کرده و در صورت نیاز نسبت به پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام کند:

عدم صلاحیت برگزارکننده در معرفی رویداد، انتشار اطلاعات آن، دریافت درآمدهای حاصل از بلیت فروشی یا عدم صلاحیت و توان کافی وی برای برگزاری رویداد اعلام شده ( به تشخیص رویدادان).

استفاده از امکانات رویدادان برای انتشار اطلاعات شخصی یا گروهی، تبلیغ، ارسال بدافزار و ویروس، خرید و فروش کالا و خدمات ( هر چیزی به جزء بلیت رویدادی که در رویدادان تعریف شده باشد) یا هر استفاده ی تجاری و غیر تجاری خارج از چارچوب همکاری تعریف شده با رویدادان.

غیر قانونی و یا غیرواقعی بودن رویداد و نادرست بودن اطلاعات صفحه ی رویداد، تحت تعقیب قرارگرفتن برگزارکننده و یا تخلف وی از قوانین کشور که موجب عدم صلاحیت برگزارکننده برای برگزاری رویداد شود ( به تشخیص رویدادان) برگزارکننده ی رویداد حق ندارد تا از اطلاعات شرکت کنندگان رویدادش که در اختیار دارد، سوء استفاده نماید.

محتوای صفحه رویداد

برگزارکننده رویداد موظف است محتوای صفحه ی رویداد را با رعایت نکات زیر تهیه کرده و ارایه نماید:

احراز شرایط ارائه اطلاعات به صورت عمومی و رعایت کامل حقوق مولفین و مصنفین

رعایت کلیه ی ضوابط و قوانین بین المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت

استفاده از امکانات رویدادان فقط به منظور دست یابی به اهداف ذکر شده در موضوع همکاری با رویدادان

کلیه محتوای ارسالی به رویدادان، شامل متن، عکس، قیمت ها و شرایط، فیلم و غیره ایتدا توسط مسئولین و کارشناسان رویدادان بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست ایجاد رویداد، حداکثر طی مدت 12 ساعت کاری انجام می شود.

رویدادان در انتشار و یا عدم انتشار محتوای ارائه شده کاملاً مختار است. رویدادان می تواند پیش از انتشار محتوا تغییراتی در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق برگزارکننده نبوده و تغییر عمده و اساسی در ارکان رویداد ایجاد نکند.

شرایط استرداد بلیت خریداری شده توسط خریداران

قوانین استرداد بلیت از سوی برگزارکننده تعیین می شود و برگزار کننده می تواند حداکثر تا زمان شروع رویداد، موعد استرداد بلیت را تعیین کند در صورت بروز تغییرات اساسی در رویداد یعنی تغییر زمان، مکان و یا استاد (حداکثر 12 ساعت در زمان رویداد و یا حداقل 20 کیلومتر تغییر در محل رویداد) یا موضوع رویداد خریدار حق دارد بدون هیچ گونه قید و شرطی بلیت خریداری شده را پس بدهد و کل پول پرداختی را دریافت نماید. در صورت ارایه ی درخواست های متعدد و بیش از از حد معمول برای استرداد بلیت ( به تشخیص رویدادان) رویدادان می تواند راساً برای پس گرفتن بلیت و استرداد هزینه ی پرداخت شده اقدام کند در صورت عودت مبالغ دریافت شده توسط رویدادان به شرکت کنندگان، برگزارکننده موظف است کارمزد سرویس رویدادان، هزینه های مربوط به نقل و انتقال وجوه را یه رویدادان پرداخت کند. رویدادان می تواند این مبلغ را از سایر حساب ها و رویدادهای کنونی همین برگزارکننده وصول نماید چنانچه برگزارکننده رویداد به هر دلیلی تصمیم به لغو رویداد داشته باشد، باید از رویدادان درخواست تسویه حساب نماید. رویدادان پس از کسر 10 درصد به عنوان کارمزد استفاده از خدمات، وجه را به برگزار کننده رویداد پرداخت می نماید و برگزارکننده موظف است تا خود نسبت به عودت وجه به شرکت کنندگان  آن رویداد، اقدام نماید.

تغییرات در رویداد

در صورت بروز هرگونه تغییراساسی در رویداد، برگزارکننده موظف است بلافاصله پس از آگاهی از آن ها، چنین تغییراتی را در صفحه ی رویداد اعمال کرده و مراتب را به صورت کتبی ( از طریق ایمیل) و تلفنی به اطلاع رویدادان و به شرکت کنندگان آن رویداد نیز اطلاع رسانی کند. اگر تغییرات اساسی باشند یا رویداد کاملاً لغو شود طبق بند پیشین نسبت به عودت هزینه ی بلیت ها اقدام می شود.

پرداخت به برگزارکننده

مبالغ حاصل از فروش بلیت هر رویداد در سامانه و یا فروش فیلم های دانلودی رویداد باشد بعد از کسر مبالغ کارمزد و کسور قانونی و با تقاضای برگزار کننده در سیستم تیکت های رویدادان حد اکثر ظرف 8 ساعت ( از شنبه تا چهارشنبه 9 صبح تا 5 بعد از ظهر) پس از اتمام رویداد در وجه برگزارکننده واریز خواهد شد.

تبصره: در صورتی که میزان ثبت نامی ها از سقف 50 نفر گذشته باشد و هنوز حداقل 1 ماه به برگزاری رویداد مانده باشد در صورت درخواست برگزارکننده رویدادان تا به اینجا تسویه را انجام می دهد و در صورت ثبت نام دوباره افراد مابقی تسویه ها طبق بند بالا با برگزارکننده تسویه می گردد. رویدادان برای حمایت از برگزاری هرچه بهتر رویدادها درآمد حاصل از فروش را، پس از احراز هویت و به شماره کارتی که در فرم ثبت رویداد ذکر کرده اید پرداخت می کند.

لطفاٌ توجه داشته باشد که چنانچه گزینه ی پرداخت کارمزد را معطوف به دریافتی های ثبت نام کنندگان نمایید در مواقعی ( مثلاً هنگامی که قیمت بلیت از حد خاص کمتر باشد) ممکن است باقی مانده ی حساب رویداد شما منفی شود. در این مواقع رویدادان این حق را دارد که این میزان کسری را از درآمد فروش این رویداد، رویدادهای آینده و یا اعتبار حساب کاربری برگزارکننده برداشت نماید.

توجه: در صورتی که رویدادان با موسسه و یا سازمان برگزارکننده رویداد قراردادی بابت برگزار رویداد داشته باشد مبلغ ارائه خدمات رویدادان از سازمان محترم پیش از برگزاری رویداد دریافت کرده و مبالغ دریافتی از شرکت کنندگان نیز پس از رویداد به حساب سازمان و یا موسسه واریز می گردد. توجه: در صورت تمایل به فروش فیلم وبینار کلیه شرایط مالی و ارائه سرویس طبق بندهای قرارداد فی مابین رویدادان و برگزارکننده صورت می پذیرد.

شرایط و قوانین مربوط به شرکت کنندگان
افراد، مسئول حافظ شناسه و رمز عبور خود هستند و در صورتی که شناسه و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت ناشی از این عمل به عهده ان ها است.از آن جا که کد خریدار بر اساس اسم و اطلاعاتی که او به رویدادان ارائه کرده و تنظیم می شود مسئولیت صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات داده شده به رویدادان بر عهده کاربر است.
رویدادان از یک تیم کارآزموده ی فناوری اطلاعات برای ارائه خدمات آنلاین خود بهره می گیرد، با این حال امکان بروز اختلال در اینترنت همیشه وجود دارد. بدیهی است رویدادان برای حل مشکلات احتمالی مربوط به خود تمام تلاش خود را می کند اما در مورد مشکلات خارج از کنترل مسئولیتی ندارد.
از آنجایی که پرداخت ما بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور تنظیم شده است، رویدادان مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.
در ازای ثبت نام انجام شده یا بلیت خریداری شده کاربران تنها می توانند در رویداد مربوطه شرکت نمایند( خریدار نمی تواند در ازای کد یا بلیت خود پول مطالبه نماید).
رویدادان تلاش می کند واقعی بودن هویت برگزارکننده هر رویداد را بررسی نماید و تنها در صورت تایید آن اطلاعات آن را منتشر نماید. ولی در نهایت مسئولیت تضمین کیفیت خدمات به عهده ی رویدادان نخواهد بود.
چنانچه مشتری در تاریخ تعیین شده در سایت از بلیت خود استفاده ننماید رویدادان مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه آن مسترد نخواهد شد.
افراد بایستی نکات مربوط به هر رویداد را با دقت مطالعه نمایند زیرا این دقت در هنگام استفاده از خدمات بسیاری از نگرانی ها و تماس ها را بر طرف می نماید.
قوانین پس گرفتن بلیت یا هزینه ثبت نام، توسط برگزارکننده تعیین می شود و در صورتی که ذکر نشود به این معنی است که امکان پس دادن بلیت یا حق ثبت نام وجود ندارد.
چنانچه اختلالی در سیستم پرداخت وجود نداشته باشد، مبالغ پرداختی توسط شرکت کننده ها به رویدادان،تا قبل از واریز به حساب برگزارکننده ی رویداد، از نظر حقوقی حکم "امانت" را دارد، لذا رویدادان اجازه دخل و تصرف در این وجوه را نداشته و آن را به حساب برگزارکننده ی رویداد واریز می کند. سپس برگزارکننده رویداد در خصوص عودت وجه و استرداد بلیت، مطابق سیاست خود تصمیم گیری می کند. لذا شرکت کنندگان جهت پس دادن بلیت، باید با برگزارکننده ی رویداد مذاکره نمایند.
چنانچه شرکت کننده رویداد پس از خرید بلیت، به هر دلیلی درخواست عودت بلیت را داشته باشد؛ کارمزد رویدادان از مبلغ پرداخت شده کسر خواهد شد. در خصوص عودت باقی مانده مبلغ پرداخت شده، شرکت کننده باید با برگزارکننده به توافق برسد.
به جزء مورد ذکر شده در بند 12، برگزارکننده ی رویداد می تواند مطابق سیاست خود نسبت به کسر درصد اضافی از مبلغ بلیت اقدام نماید.
اطلاعاتی که هنگام خرید بلیت وارد می کنید، توسط برگزارکننده ی رویداد قابل دسترسی می باشد.
با توجه به اینکه مبلغ بلیت پرداختی توسط شرکت کننده، جزء درآمدهای رویدادان محسوب نمی شود، لذا رویدادان نمی تواند در قبال خرید بلیت، فاکتور رسمی ارائه نماید و این در صورت نیاز بر عهده برگزارکننده رویداد می باشد.
در خصوص تعهداتی که برگزارکننده ی رویداد می دهد که خارج از اختیار رویدادان می باشد. همانند صدور گواهینامه شرکت در رویداد، تعهد عودت وجه در صورت نارضایتی، ارسال فایل و ...  رویدادان هیچ گونه مسئولیتی ندارد و می بایست مستقیماً از برگزارکننده رویداد پیگیری شود.


شرایط و قوانین استفاده از وبینار
سرویس وبینار خریداری شده، برای یک رویداد اعتبار دارد و چنانچه رویداد شما به طور مثال 1 ماه و در هفته یک روز برگزار می شود این شامل تعرفه پکیج رویدادان می باشد.
چنانچه نیاز به استفاده طولانی تری در حد چند ماه از سرویس دارید می بایست هر ماه شارژ نماید زیرا اعتبار ارائه سرویس آنلاین برای یک ماه می باشد.چنانچه از سرویس وبینار استفاده غیر مجاز شود، رویدادان حق دارد تا بدون اطلاع قبلی، سرویس وبینار را مسدود نماید. ملاک استفاده غیرمجاز به تشخیص رویدادان می باشد.
چنانچه تعداد شرکت کنندگان رویداد شما بیش از 99 نفر می باشد شما می بایست این موضوع را 24 ساعت قبل از برگزاری رویداد با کارشناسان رویدادان مطرح نماید تا زیر ساخت لازم برای تعداد بیشتر فراهم شود. در صورت عدم اطلاع رسانی شما رویدادان مسئولیتی در قبال اختلالات ارتباطی حین رویداد نخواهد داشت.

سیاست حفظ حریم خصوصی در رویدادان

 یکی از اولویت های اصلی ما حفظ حریم خصوصی بازدیدکنندگان است.تمامی اطلاعات  بازدیدکنندگان نزد رویدادان کاملا محرمانه میباشد.