رزرو غرفه های نمایشگاهی


رزرو آنلاین غرفه نمایشگاهی

رزرو آنلاین غرفه های نمایشگاهی

رویدادان امکانی را فراهم نموده تا برگزار کنندگان نمایشگاه های حضوری بتوانند با ارائه پلن غرفه های نمایشگاهی خود در سامانه رویدادان دسترسی مخاطبین را جهت مشاهده، رزرو و خرید غرفه ها را بصورت برخط انحام دهند. این امر باعث تسهیل و انتخاب دقیق تر غرفه ها توسط کاربران گردیده و پروسه ثبت نام و رزرو را تسهیل می نماید همچنین حامیان نمایشگاهی می توانند جهت حمایت های خود قبل از برپائی نمایشگاه نمائی کلی از چیدمان را مشاهده نمایند . بزودی امکان برگزاری نمایشگاهها بصورت کاملا آنلاین در سامانه رویدادان فراهم خواهد شد.


مزایای رزرو آنلاین غرفه نمایشگاه

برای موفقیت در برگزاری نمایشگاه پارامترهای بسیاری دخیل است که یکی از آنها فروش به موقوع غرفه و حضور هر شرکت کننده به میل و رضایت خود در غرفه مورد نظرش می باشد.بسیاری از مجموعه ها به دلیل اتمام فضاهای مناسب با شأن مجموعه شان از شرکت در آن رویداد صرف نظر مینمایند. با استفاده از سامانه رزرو آنلاین غرفه های نمایشگاهی کار برای مدیریت در برگزاری تسهیل می شود.
در هر نمایشگاه غرفه های ویژه ای وجود دارد که مخصوص اسپانسرها و یا مجموعه خاص می باشد با استفاده از رزرو و فروش آنلاین غرفه نمایشگاه شما می توانید این غرفه های خاص را دسته بندی نمایید.
نحوه استفاده از سامانه رزروآنلاین غرفه نمایشگاهی


وارد صفحه رزرو آنلاین غرفه های نمایشگاهی شوید از آنجا فرم ثبت فروش غرفه نمایشگاهی را تکمیل نمایید و سپس تصویر پلن نمایشگاه به همراه پوستر رویداد را در آن صفحه بارگزاری نمایید و سپس تکمیل فرم را کلیک نمایید و منتظر باشید تا در اسرع وقت کارشناسان پشتیبانی رویدادان با شما تماس بگیرند تا صفحه اختصاصی برگزاری و فروش غرفه نمایشگاهی رویداد شما نمایش داده شود.