آکادمی رویدادان

وبینار چگونه در شبکه‌های اجتماعی بهینه تبلیغ کنیم

  • زمان برگزاری

    سه شنبه 21 دی

  • مدت زمان برنامه

    1 جلسه 2 ساعته

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

معرفی و بررسی استراتژی های تبلیغات موثر و بهینه تبلیغات شبکه‌های اجتماعی

تبلیغات در شبکه های اجتماعی یا همان Social Media Advertising یکی از روش‌های معرفی کسب ­و ­کارهای مختلف در دنیای دیجیتال امروزی است. این تبلیغات با استفاده از تکنیک‌های مختلفی مانند برگزاری کمپین‌ها یا استفاده از اینفلوئنسرها و غیره روی پلتفرم‌های گوناگون تبلیغاتی، مشتری را جذب می‌کند. امروزه رفتار انسان و سبک زندگی او رو به فضای دیجیتال است و در این میان شبکه­‌های اجتماعی نقش پررنگی دارند.

جالب است بدانید طبق گزارش سازمان اینترنت جهانی(IWS= InternteWorldState)، 56 میلیون و 700 هزار نفر از مردم ایران کاربران اینترنت هستند، از این رو شبکه های اجتماعی فرصت خوبی را برای برندهای تجاری فراهم کرده است تا از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی بتوانند کاربران را جذب کرده و درآمد کسب کنند.

حال در وبینار زیر با بررسی سرفصل‌های زیر شما به شناخت خوبی از تبلیغات شبکه‌های اجتماعی خواهید رسید و می‌توانید در کسب و کار خود از آن استفاده کنید.

- جایگاه شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام در تبلیغات دیجیتال  /   شناخت مخاطب هدف و کاراکترهای شخصیتی ایده‌آل  /  بررسی شبکه‌های اجتماعی مورد هدف و تحلیل رسانه‌های در دسترس  /  تدوین کمپین، اهداف آن و شیوه رصد ‌اهداف  /  نحوه اجرای کمپین، تحلیل نتایج و بهینه‌سازی

این وبینار جزء رویدادهایی است که به تمامی افراد در هر کسب و کاری پیشنهاد می شود.  

ویدیو این وبینار در اختیار ما قرار می‌گیرد؟

بله. تا 24 ساعت پس از وبینار ویدیو وبینار در داشبورد شما قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این وبینار نیاز به پیش نیاز است؟

خیر، برای شرکت در این رویداد نیاز به هیچ پیش نیازی نیست.