آکادمی رویدادان

وبینار صفر تا یک ماشین تولید محتوا 2

  • زمان برگزاری

    سه شنبه 5مرداد ساعت18تا20

  • مدت زمان برنامه

    1 جلسه 2 ساعته

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

تولید محتوا بخش بزرگی از زندگی روزمره شما است. اجتناب از آن دشوار بوده؛ اما چرا به دنبال ان هستید؟ محتوا ما را اگاه می کند، به سوالاتمان پاسخ می دهد و سرمان را گرم می کند. باعث می شود لبخند بزنیم، در تصمیم گیری راهنماییمان می کند و...

محتوا به شما کمک می کند، مشتری ها را به سمت خود جذب کنید تا مخاطبان درگیرتان شوند و لذت ببرند. همچنین می توانید بازدید کنندگان جدیدی به سایت خود بیاورید. در نهایت، درآمدی برای شرکتتان داشته باشید. بهتر است بگوییم اگر شما محتوایی تولید نکنید، از قافله عقب خواهید ماند.

باید به طور صرح به یک سوال پاسخ دهید. مخاطب می خواهید یا نه؟

مبلغ این رویداد 60000 تومان بوده که طبق طرح تابستان آکادمی رویدادان این رویداد بصورت رایگان برگزار می شود و با حضور در این رویداد فایل PDF استراتژی تولید محتوا را هم می توانید دریافت کنید.
اصول برنامه ریزی و استراتژی تولید محتوا   /   پرسونای خریدار   /   ممیزی کردن محتوا   /   آموزش انتخاب فرمت اصولی تولید محتوا   /   ایجاد کمپین های محتوا محور   /  بازاریابی محتوا
این رویداد ویژه مدیران و کارشناسان حوزه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است زیرا صفر تا یک ماشین تولید محتوا شامل نکات استراتژی تولید محتوا اصولی نیز می باشد.

شرایط شرکت در این رویداد چیست؟

مبلغ ثبت نام در این رویداد 60000 تومان می باشد که بر اساس طرح تابستانه آکادمی رویدادان علاقه مندان می توانید در این رویداد بصورت راگان شرکت کنند.

آیا این وبینار ضبط می شود؟ فیلم وبینار در دسترس عمومی قرار می گیرد؟

فیلم این وبینار ضبط می شود ولی فقط در دسترس افرادی قرار می گیرد که در این رویداد ثبت نام کرده اند.

رزومه مدرس این رویداد از کجاست؟

مدرس این رویداد فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف است و همچنین دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت تبلیغات است و از روزمه ایشان می توان به مدیریت روابط عمومی و تبلیغات هلدینگ صما و مدیریت دیجیتال مارکتینگ واحد کارآفرینی دانشگاه تربیت مدرس و مدیر تبلیغات رویدادان اشاره کرد.

پیشنهادات ما به شما

وبینار آموزشی بسته بندی محصولات
وبینار صفر تا یک ماشین تولید محتوا
10 ویژگی قاتلان فروش-ویژگی های فرشتگان فروش