شرکت فرآیند بهبود پارسیان

وبینار آموزشی اصول و فنون مذاکره

  • زمان برگزاری

    شنبه 27 شهریور

  • مدت زمان برنامه

    1 جلسه ساعت 13

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

مذاکرات نقش مهمی در دنیای تجارت و کسب و کار دارند. فرقی نمی کند بخواهید درباره حقوقتان با کارفرما صحبت کنید یا درباره معامله خرید شرکت و یا بسته شدن فروش مذاکره کنید؛ بهرحال برای اینکه در شغلتان موفق باشید بسیار مهم است که مهارت های مذاکره را یاد بگیرید. داشتن مهارت های قوی مذاکره از طریق جنبه های مختلفی به موفقیت شما در دنیای کسب و کار کمک می کند . اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم، برخورداری از مهارت های مذاکره به خاطر تعامل ما با دیگران مهمند. ما نه تنها با افراد دیگر، بلکه با سازمان ها و گروه های مختلف مردم در تعامل هستیم. به ندرت پیش می آید که همه ما روی یک مساله اتفاق نظر داشته باشیم. فروشندگان دنبال این هستند که جنسشان را به قیمت بیشتری بخرند و خریدارها هم می خواهند حداقل هزینه را بپردازند؛ بنابراین بسیار مهم است که این وسط راه مذاکره ای باز کنید تا برای هر دو طرف مناسب باشد.

الزامات موفقیت در مذاکره   /بررسی مدل ارتباطی و نقش آن در مذاکره   /نکات مهم قبل از جلسه مذاکره   /مدیریت زمان در جلسات   /هنر سوال پرسیدن در جلسات مذاکره   /هنر معرفی محصول در جلسات مذاکره   /تکنیک های اختتام و به نتیجه رساندن مذاکره   /تحلیل فرآیند آمادگی -مذاکره-قرارداد-اجرا
به تمامی کارشناسان ، مدیران و علاقمندان به حوزه بازاریابی و فروش پیشنهاد می شود.

آیا از این وبینار فیلم ضبط می شود ؟ 

بله این این وبینار فیلم ضبط می شود و در اختیار ثبت نام کنندگان قرار می گیرد.

برای شرکت در این وبینار محدودیتی وجود دارد ؟ 

خیر، برای شرکت در این وبینار هیچ محدودیتی ندارد فقط می بایست ثبت نام انجام شود.

آیا برای شرکت در این رویداد نیاز به پیش نیاز است؟

خیر نیاز به هیچ پیش نیازی و مقدمه ای ندارد.

من چطور می تونم به اتاق وبیناردسترسی داشته باشم؟

برای شرکت در رویداد و امکان دسترسی به اتاق وبینار فقط کافیست در رویداد ثبت نام کنید لینک دسترسی به اتاق وبینار برایتان پیامک می شود.

پیشنهادات ما به شما

وبینار آموزشی HSE
وبینار آشنایی با کارت بازرگانی
وبینار آموزشی آناتومی فروش