تیم توسعه کسب و کار ایبل

دوره جامع اصول و فنون مذاکرات حرفه ای در کسب و کار

  • زمان برگزاری

    سه شنبه 19 مرداد

  • مدت زمان برنامه

    18 ساعت آموزش حرفه ای و کاربردی

بلیط یک نفره
  • 500,000تومان
  • 350,000تومان

تعریف مذاکره چیست؟ مذاکره یعنی پای یکی از این موارد وسط باشد:مذاکره یعنی حداقل دو نفر در آن درگیر هستند، این دو طرف ممکن است دو نفر، دو گروه یا دو سازمان باشند. که بین خواسته ها و یا نیاز های این دو یا چند نفر تعارض وجود داشته باشد.دو یا چندین طرف در مذاکره، براساس انتخاب خود و نه به اجبار با یکدیگر مذاکره می کنند.

کسانی که درگیر مذاکره می شوند برای داد و ستد که زیر بنای مفهوم مذاکره است، آماده اند.ما هم در این رویداد تقریباً همین چارچوب را در درس اصول و فنون مذاکره مورد توجه و آموزش قرار میدهیم.

دوره جامع اصول و فنون مذاکرات حرفه ای در کسب و کار
سر فصل های دوره:شناخت فروشنده حرفه ای و موفق    /    اصول فروش و بازاریابی تلفنی    /    آموزش بیش از 60 تکنیک برتر در مذاکره    /    تکنیک های مذاکرات غیرحضوری    /    روانشناسی فروش    /    روش های متقاعد سازی مشتریان و تبدیل نه به بله    /    بایدها و نبایدهای تاثیر گذار در مذاکرات    /    شناخت تيپ هاي شخصيتي و مذاكره با آنها     /    آداب معاشرت حرفه ای جلسات حرفه ای و رسمی    /    روشهای جلب اطمینان مخاطبین    /    آموزش تخصصی مهارتهای زبان بدن در مذاکرات    /    نهايي سازي موثر در مذاكرات    /    مهارتهای پرسشگری و شنیدن موثر در مذاکرات
این رویداد ویژه را که مورد حمایت دانشگاه تربیت مدرس می باشد به تمامی کارشناسان و مدیران حوزه بازاریابی و فروش پیشنهاد می شود.

- شرکت کنندگان در پایان دوره مدرک معتبر از سوی دانشگاه تربیت مدرس در خصوص گدراندن دوره اصول و فنون مذاکره در کسب و کار دریافت می کنند.

- در ضمن در پایان دوره از ثبت نام کنندگان این دوره رویداد تست روانشناسی فروش گرفته می شود و قبول شدگان به کارگاه آموزش تخصصی دعوت می شوند.

- این رویداد در 10 جلسه 1 ساعت و نیم در مجموع 18 ساعت آموزش حرفه ای و کاربردی برگزار می شود.

من زمان لازم برای شرکت در دوره حضوری را ندارم ولی ولی نمی خواهم  این دوره را از دست بدهم، چه کار کنم؟

نگران این موضوع نباشید همزمان دوره هم بصورت آنلاین برگزار می شود و هم حضوری تا دوستان بتوانند در هر کدام از دو حالت که راحت هستند شرکت کنند.

با شرکت در این دوره گواهینامه آنلاین دریافت می کنم؟

بله در پایان این دوره به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر از دانشگاه تربیت مدرس اهداء می شود.

آیا فقط برای افرای که بصورت حضوری در  دوره شرکت می کنند گواهینامه صادر می شود؟

خیر  گواهینامه در پایان دوره هم برای افرادی که حضوری ثبت نام کرده اند و یا بصورت آنلاین گواهینامه پایان دوره صادر می شود.

برای حضور در این دوره پیش نیاز لازم است؟

خیر به هیچ پیش نیازی لازم نیست.

بصورت حضوری در کجا برگزار می شود؟

این دوره بصورت حضوری در دانشگاه تربیت مدرس  و بصورت آنلاین در پلت فرم رویدادان برگزار می شود.

                  

پیشنهادات ما به شما

کلیدهای مشاور املاک موفق
تور صنعتی آنلاین بازدید از کارخانه پگاه تهران
وبینار هدفگذاری و بهترین سال زندگی در سال 1400