ss


خدمات برگزاری وبینار

آشنائی با آزمون ساز آنلاین رویدادان

این روزها با افزایش کلاس های مجازی، یکی از دغدغه های اصلی سازمان ها و موسسات آموزشی نحوه برگزاری امتحانات است. چرا که به دلیل عدم حضور فیزیکی و نظارت بر نحوه برگزاری ، امتحانات به یک چالش اساسی تبدیل شده است. رویدادان برای برطرف کردن این دغدغه پلتفرم آزمون ساز پیشرفته ای را با بالاترین ضریب امنیتی طراحی نموده که تمامی امکانات لازم جهت برگزاری یک آزمون آنلاین را در اختیار معلمان،خانواده ها و اساتید دانشگاه و موسسات جهت ارزیابی دانش پژوهان قرار داده است. همچنین در سامانه ازمون ساز میتوان به ارسال اطلاعیه ها و اخبار مرکز از طریق ایمیل و پیامک و تنظیم تقویم آموزشی و آزمونی برای شرکت کنندگان اشاره نمود.

نحوه ارائه گواهینامه آنلاین


یکی از دغدغه های اصلی برگزارکنندگان رویداد ارائه گواهینامه حضور در رویداد به شرکت کنندگان بود که با شیوع ویروس کرونا این دغدغه بیشتر شد زیرا شرکت کنندگان بصورت آنلاین در دوره های آموزشی شرکت می کنند ولی برگزارکنندگان می بایست گواهینامه های حضور در دوره را بصورت فیزیکی ارسال نمایند. مجموعه رویدادان برای برطرف کردن این دغدغه امکان صدور آنلاین گواهینامه شرکت در دوره را به خدمات سامانه خود اضافه نمود. برگزارکنندگان میتوانند با بارگذاری یک نمونه خام از گواهینامه حضور در دوره را در فرم ثبت رویداد خود قرار داده و بعد از اتمام دوره این گواهینامه به نام افراد صادر و بصورت آنلاین برایشان ارسال و یا در پروفایلشان برای دانلود قرار میگیرد.


برخی مزایای برگزاری وبینار

رویدادان به عنوان نماینده انحصاری اسکای روم و دارا بودن بستر اختصاصی برپایه بیگ بلو باتن که از نرم افزارهای محبوب در عرصه برگزاری وبینار می باشند توانسته بستری با کیفیت و امن را برای مخاطبان خود فراهم آورد.
شما در رویدادان برای برگزاری رویدادهای شخصی و شرکتی خود نیاز به پرداخت هزینه برای مدعوین خود نداشته و بصورت رایگان قادر به برگزاری وبیناری با کیفیت خواهید بود.
رویدادان در تمام مسیر برگزاری وبینار یک پشتیبان آنلاین را در کنار شما قرار خواهد داد تا در صورت بروز مشکل بتواند در کوتاه ترین زمان مشکل را برطرف کرده و کاربران را هدایت کند.
در صورت نیاز وبینار شما توسط رویدادان ضبط و فیلم مربوطه در اختیار برگزار کننده قرار خواهد گرفت.
درصورت موافقت برگزار کننده و طی تفاهمنامه ای که با رویدادان منعقد میگردد امکان به فروش رساندن فایل فیلم وبینار برگزار شده بر روی سامانه رویدادان فراهم خواهد شد.
مجموعه رویدادان در صورت نیاز شما بنر تبلیغاتی برای وبینار شما به صورت رایگان طراحی نموده و در سامانه رویدادان مراحل ثبت نام و جذب کاربر برای شرکت در رویداد شما را فراهم خواهد کرد.
اگر بعد از برگزاری وبینار برای سنجش آموزش ارائه شده نیاز به سنجش کاربرانتان را داشته باشید میتوانید در همان فضا کاربران را به فضای آزمون ساز رویدادان هدایت نموده و مراحل سنجش را آنلاین تجربه کنید.
در میان وبینار و زمان آنتراک رویدادان از کاربران شرکت کننده درباره نحوه ارائه و کیفیت بستر رویداد نظر سنجی های تخصصی را بصورت برخط انجام خواهد داد و نتایج را بصورت گزارش به برگزار کننده ارائه خواهد داد.
اگر کاربران شرکت کننده در وبینار نیاز به دریافت گواهینامه داشته باشند این امکان فراهم شده که گواهینامه ارائه شده توسط برگزار کننده در پروفایل کاربری کاربران بصورت برخط قرار گرفته و امکان دانلود گواهینامه ایجاد شود.
رویدادان این امکان را دارد تا با مدیریت کارنجاتی که شما مایل به بازدید ازمجموعه رویدادان با دارا بودن بانک های اطلاعاتی گستره و تخصصی و شبکه های اجتماعی فعال خود این امکان را دارد که اطلاع رسانی وبینار شما را با حد اکثر اثر بخشی و کیفیت و هزینه مناسب انجام دهد.