تور صنعتی آنلاین یا مجازی چیست؟

برگزاری تورهای صنعتی آنلاین یا مجازی برای اولین با در کشور توسط مجموعه رویدادان

تور صنعتی آنلاین یا مجازی ، با شیوع ویروس کرونا در تابستان ۱۳۹۹ بود که تیم رویدادان با جلستان مکرر با شرکت شهرک های صنعتی استان تهران و البرز متوجه نیاز جامعه صنعتگران ایران به برگزاری تورهای صنعتی و بازدید از کارخانجات (بصورت مجازی) آنلاین شد.تور صنعتی آنلاین یا مجازی چگونه برگزار می شود؟

تور صنعتی آنلاین یا مجازی با درخواست شرکت شهرک های صنعتی هر استان یا پارک های علم و فناوری کشور و … به مجموعه رویدادان با ذکر حوزه فعالیت مورد نظر شکل می گیرد در این قسمت فعالیت تیم روابط عمومی رویدادان آغاز می شود که با کارخانه های فعال در حوزه اعلام شده هماهنگی شود و کارهای طراحی پوستر و بارگذاری در سایت رویدادان شروع می شود و در زمان مقرر تیم فیلم برداری رویدادان در واحد صنعتی یا تولیدی حاضر می شود و بصورت زنده از مراحل تولید تا بسته بندی فیلم تهیه می کند و بصورت آنلاین در بستر برگزاری کلاس آموزشی پخش می گردد.

در حال حاضر بعد از گذشت ۳ ماه مفتخریم که بیش از ۱۷ تور صنعتی آنلاین با بیش از ۵ مجموعه شرکت شهرک های صنعتی کل کشور و بیش از ۱۰ پارک علم و فناوری کشور برای جامعه مخاطبین بیش از ۸۵۰ نفر علاقمند به تورهای صنعتی آنلاین برگزار کرده ایم.

مزایای برگزاری تور صنعتی آنلاین یا مجازی چیست؟

  • دیگر نیاز به صرف هزینه های حمل و نقل بازدیدکنندگان نیست.
  • دیگر نیازی به صرف هزینه های پذیرایی و یا گیفت های تبلیغاتی برای بازدیدکنندگان نیست.
  • برگزاری تور صنعتی آنلاین دیگر زمان زیادی را از شما نمی گیرد.
  • دیگر خطرات احتمالی برای جابه جایی اشخاص و بعد مصافت بین مبدا و مقصد مطرح نیست.
  • از تورهای صنعتی آنلاین فیلم تهیه می شود و رویدادان در کمترین زمان این فیلم ها را در اختیار مجموعه های برگزار کننده قرار می دهد.
  • امکان درآمدزایی برای برگزار کنندگان این گونه تور های صنعتی از محل ثبت نام افراد و علاقه مندان نیز می باشد.
  • بعد از اتمام تور صنعتی رویدادان این امکان را فراهم کرده تا در صورت موافق مجموعه برگزار کننده این تور ها بصورت رایگان یا هزینه ای قابل دانلود باشد.
  • امکان پرسش و پاسخ آنلاین در زمان برگزاری تور های صنعتی آنلاین می باشد.

تور صنعتی آنلاین یا مجازی چگونه پخش می شود؟

تور های صنعتی آنلاین در زمان مقرر که در حال فیلم برداری می باشد بصورت زنده با استفاده از راحت ترین پلت فرم آموزش آنلاین پخش می شود.

واحد روابط عمومی رویدادان آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما در ۲۴ ساعت ۷ روز هفته می باشد.

نویسنده: تیم تولید محتوای رویدادان

, , , , ,
Share:

نظرات

یک نظر

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *