تور صنعتی آنلاین بازدید از واحد پوشاک

تور صنعتی آنلاین یا مجازی واحد پوشاک البرز برگزار شد

تور صنعتی آنلاین بازدید از واحد پوشاک استان البرز توسط شرکت شهرک های صنعتی استان سیستان و بلوچستان با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان البرز در پلت فرم رویدادان در روزهای آخر پاییز در یک جلسه دو ساعته با امکان پخش زنده، پرسش و پاسخ برگزار شد.تور صنعتی آنلاین بازدید از واحد پوشاک استان البرز با هدف توانمند سازی و آشنایی خوشه پوشاک استان سیستان و بلوچستان از مراحل طراحی و الگو برداری تا مراحل برش و سری دوزی و چک نهایی و بسته بندی و عرضه به بازار پوشاک برگزار گردید.

مخاطبین این تور صنعتی فعالان حوزه پوشاک استان سیستان و بلوچستان و استان البرز بوند و حضور برای عموم رایگان بود که با حضور در این تور صنعتی از تمامی مراحل تولید پوشاک تا بسته بندی بازدید کردند.

همچنین در انتهای این تور با حضور در دفتر کارخانه پوشاک عصر جدید یکی از واحدهای فعال خوشه پوشاک استان البرز به مدیریت آقای مهندس افتخاری از تجربیات بیش از ۲۰ ساله شان استفاده کردیم و به تمامی سوالات مطرح شده از سوی حاضری در این تور صنعتی در خصوص فروش محصولات، طراحی ها و انواع ماشین های دوخت حاضر در کارخانه و چندین سوال دیگر پاسخ داده شد.

درصورتی که تمایل به مشاهده فیلم تور صنعتی آنلاین واحد پوشاک را دارید کافیست در این قسمت را کلیک کنید و از سایت رویدادان فایل دانلود تور را مشاهده نمایید.

مجموعه رویدادان صمیمانه از شرکت پوشاک عصر جدید و شرکت شهرک های صنعتی استان البرز و همچنین شرکت شهرک های صنعتی استان سیستان و بلوچستان بابت همکاری و حمایت و برگزاری این تور صنعتی مجازی تشکر و قدردانی می نماید.

برای مشاوره و یا سفارش برگزاری تور صنعتی آنلاین یا مجازی فقط کافی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید:

www.rooydadan.com

۰۲۱-۸۸۶۱۲۰۳۵-۶

نویسنده: تیم تولید محتوای رویدادان

, , , ,
Share:

نظرات

۳ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *