آموزش و پیشرفت خود را شتاب بخشید

آموزش و پیشرفت خود را شتاب بخشید

آموزش و پیشرفت ، تنها با دل می توان به درستی دید. آن چه ضروری است، از نظر ناپید است. ارزشمندترین دارایی مالی شما چیست؟ شاید تعجب کنید اما بزرگترین دارایی شما، خانه یا حساب بانکی تان نیست بلکه مهمترین دارایی شما توانایی کسب درآمد است.آموزش و پیشرفت باعث این توانایی گرانبهاترین و فانی ترین سرمایه شما به حساب می آید.عمری طول کشیده تا توانایی کسب درآمد را افزایش داده و به سطح کنونی برسانید. توانایی کسب درآمد امروز شما شامل دانش، مهارت، تجربه، تحصیلات، پس زمینه، ویژگی های شخصیتی و فکری و رفتاری متنند شجاعت، نظم و انضباط و مداومت و پشتکار است.

با استفاده درست از این توانایی می توانید در سال هزاران دلار درآمد داشته باشید. ممکن است خانه، ماشین، پول و تمام دارایی های مادتان را از دست بدهید. اما تا زمانی که توانایی کسب درآمد داشته باشید، می توانید در بازار کار کرده و دوباره آن ها را به دست آورید.

دارایی های ناملموس شما

توانایی کسب درآمد شما نامرئی و ناملموس و تخمین زدن و اندازه گرفتنش دشوار است. ممکن است دو نفر با بهره هوشی یکسان از یک دانشگاه با سطح تحصیلات برابر فارغ التحصیل شوند و به طور همزمان کارشان را شروع کنند. ده سال بعد، یکی از آن ها می تواند ۵ تا ۱۰ برابر دیگری درآمد داشته باشد.

دلیل این اتفاق چیست؟

پاسخ مشخص است. توانایی کسب درآمد شما می تواند صعودی یا نزولی باشد: در طول زمان ارزش آن می تواند افزایش یا کاهش یابد و کنترل آن کاملاً در دست شماست.

دارایی صعودی با گذشت زمان افزایش می یابد. وقتی متعهد می شوید که تمام عمرتان به آموزش و پیشرفت بپردازید و دانش و مهارت های خود را برای ارزش افزایی ارتقاء بدهید، توانایی کسب درآمدتان افزایش می یابد.حقوق بیشتری دریافت می کنید زیرا ارزش بیشتری دارید. طبق قانون علت و معلول، وقتی توانایی کسب درآمدتان را افزایش می دهید، ارزش کمکتان در بازار رقابت بیشتر می شود.

نتیجه گیری:

با آموزش و پیشرفت ، توانایی های خود را ارتقاء داده و باعث افزایش درآمد و کسب ثروت نمایید.

نویسنده: تیم تولید محتوای رویدادان

, , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *