درباره رویدادان

رویدادان یکی از محصولات گروه توسعه تجارت الکترونیک اپال وب گستر میباشد. این سایت با هدف اطلاع رسانی درباره رویدادهای دانشگاهی و با امکانان جانمائی رویداد و بلیط فروشی آن به صورت برخط طراحی گردیده و از اسفند ماه ۱۳۹7راه اندازی شده است. جانمائی و رزرو آنلاین بلیت رویداد از اهداف اساسی این وب سایت میباشد و در آینده خدمات متنوع تری به آن اضافه خواهد شد.

تمامی مراحل ثبت نام ، صدور بلیط و دریافت وجه از مشتری  در این سامانه به صورت کاملا آنلاین انجام می گیرد و امکانات سخت افزاری جهت چک نمودن بلیط در روز برگزاری رویداد در این سامانه پیش بینی گردیده است.

عقد قرارداد با مجموعه های ارائه دهنده سالن های همایش و سمینار به منظور ارائه سالن های با کیفیت و دارای ظرفیت های مختلف  در سطح تهران و برخی شهرستان این امکان را برای متقاضیان ما فراهم نموده که سالن ها با قیمت هایی پائین تر از خود مجموعه ها در اختیار متقاضیان قرار گیرد .

ارائه خدمات متنوع برگزاری رویداد همانند پخش زنده مراسم و ایجاد وبینارهای آنلاین، برپایی نمایشگاههای جانبی ، خدمات پذیرائی از میهمانان ، خدمات اجرائی و ارسال تبلیغات ایمیلی و پیامکی به مخاطبان در کنار رزرواسیون آنلاین این سامانه را از سایر رقبا متمایز می گرداند .

امید است با ارائه راهکارها و انتقادات سازنده شما عزیزان روز به روز در جهت کمال و ارائه خدماتی متفاوت تر گام برداریم.