شرکت شهرک های صنعتی لرستان

وبینار صفر تا صد صادرات فرش دستبافت

  • زمان برگزاری

    20 مهر ساعت15تا18

  • مدت زمان برنامه

    1 جلسه 3 ساعته

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

بازارامروزمحل کشمکش و نبرد برندهاست و مدیران و صاحبان کسب وکارها با هوشمندی ویژه ای این بازار را رصد می کنند و به این نکته کلیدی دقت نظر دارند که محصول و خدمت جدید تخصصی به منظور بهره مندی جامعه هدف از مزایای آن در زمره اقداماتی است که سبب توسعه هرچه بیشتر بازار خواهد شد. استمرار این قبیل برنامه ها بر پایه شناخت دقیق وضعیت موجود و آگاهی از کم و کیف مطالبات و توقعات مشتریان امکان پذیر می باشد.

کلام آخر و نکته کلیدی برای صاحبان ومدیران  کسب وکارهای کشورمان؛
بازارعصردیجیتال ،منحصر به  مکان ،کشور و شخص و برند خاصی نیست، مشتریان حق انتخاب دارند و برندهایی موفق خواهند شد که مشتریان عصر دیجیتال تصویر ذهنی مثبتی به آن دارند. وتا زمانی که مشتریان به برند ما تصویر ذهنی مثبت داشته باشند. ما پادشاه آن بازارخواهیم بود وگرنه همانند سلاطین زمان های گذشته و بدون شک وتردید منقرض خواهیم شد و بازارماً را کسان دیگر تصاحب خواهند نمود.
در همین راستا شرکت شهرک های صنعتی لرستان وبینار صفر تا صد صادرات فرش دستبافت را با حضور مدرس دکتر محرم غفاری (دکتری مدیریت استراتژیک در کسب و کار) بصورت مجازی برگزار می نماید.

بازار هدف از نظر وضعيت اقتصادي چگونه است؟   /   بازار هدف از نظر وضعيت اجتماعي، فرهنگي چگونه است؟   /   بازار هدف از نظر سياستهاي پولي و مالي چگونه است؟   /   نظام حقوق بازرگاني بازار هدف چگونه است؟    /   روابط بازرگاني ايران و بازار هدف چگونه است ؟   /   ساختار بازاريابي بازار هدف چگونه است؟    /   آشنائي با کشور هدف   /   سابقه تاريخي   /   موقعيت جغرافيايي   /   مهم ترين شهرها   /   وضعيت آب و هوايي   /   اطلاعات جمعيت شناختي   /   خصوصيات اجتماعي و فرهنگي   /   حمل و نقل و ارتباطات   /   حمل و نقل شهري   /   راه آهن   /   هوانوردي   /   کشتيراني و دريانوردي   /   بنادر و فرودگاهها   /   ساختار سياسي و نظام حکومتي

این وبینار آموزشی را به تمامی علاقه مندان به حوزه تولید و یا صادرات فرش دستبافت توصیه می شود.
تقسيم‌بندي بازارهاي جهاني:   تقسيم‌بندي با توجه به خصوصيات جمعيت‌شناسي   /   خصوصيات روان‌شناسي تقسيم‌بندي     /   تقسيم‌بندي با توجه به خصوصيات رفتاري   /   تقسيم‌بندي با توجه به ويژگي‌هاي جغرافيايي   /   چالش های فرا روی صادرات فرش   /   کشورهای هدف صادرات فرش    /   رقبای صادرکنندکان فرش دستباف  در بازارهای جهانی

حضور در این دوره برای عموم رایگان است؟

بله، شرکت در این وبینار آموزشی برای عمومی رایگان می باشد.

آیا برای شرکت در این رویداد نیاز به پیش نیاز است؟

خیر، شرکت در این رویداد نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد.

آیا از وبینار فیلم تهیه می شود و در اختیار عمومی قرار می گیرد؟

بله، از وبینار فیلم تهیه می شود و فقط در اختیار شرکت کنندگان رویداد قرار می گیرد.

 

پیشنهادات ما به شما

وبینار آشنایی با استانداردهای بین المللی و ایزو
وبینار صفر تا یک ماشین تولید محتوا
وبینار صفر تا صد صادرات عسل
وبینار اصول بسته بندی محصولات