دکتر فرهود مریدی

همه چیز درباره قرارداد موفق

  • زمان برگزاری

    چهارشنبه 31 شهریور

  • مدت زمان برنامه

    کارگاه یک ماهه - یک جلسه 3 ساعته در هفته

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

برای شروع هر کاری نیاز به توافق و قرارداد طرفین وجود دارد و این موضوع غیر قابل انکار است. چه بسیار مدیرانی که بخاطر عدم وجود آگاهی کافی در خصوص انواع قراردادهای حقوقی، به چالش کشیده شده و به دردسر افتاده اند!  این وبیناربرای آگاهی بیشتر و بهتر تمامی مدیران و جلوگیری از خطرات و آسیب های احتمالی برگزار میشود. ما در این کارگاه یک ماهه از مهم ترین نکاتی که برای نوشتن و در نظر گرفتن تمامی قراردادها لازم است بدانید اشاره می نماییم تا با شناخت این موارد، کمتر دچار اشتباه شوید و لذت یک قرارداد موفق را تجربه نمائید.

1.کلیات؛عقود معین و نامعین ،عقد قرارداد - تفاهم نامه - توافق نامه - قولنامه - فروش نامه،اثر عقد بین طرفین ،تاثیر تهیه پیش نویس قراردادها،صحت عقود و معاملات   /2.صلاحیت     /3.مبانی فسخ، زمان مطالبه     /4.مبانی فورس ماژور و مصادیق آن     /5.تفاسخ (اقاله) و اقسام انفساخ     /6.علل و عوامل موثر بر اجرای بد و ناقص قرارداد و بررسی 49 قرارداد به صورت کاربردی     /7.آشنایی با اصطلاحات بیمه ای و پوشش های بیمه در قراردادها
 مدیران حقوقی و مسئولین مالی و قراردادی در شرکت ها و سازمان ها و  مدیران عامل و صاحبان سرمایه حتی در کسب و کارهای کوچک و استارتاپ ها.

در هفته چند روز کارگاه برگزار میشود ؟

در هفته یک روز کارگاه برگزار خواهد شد . 

کارگاه بصورت آنلاین است یا حضوری ؟

با شرایط موجودآنلاین برگزار میشود . 

آیا از کارگاه فیلم ضبط میشود ؟ 

بله ، در پایان دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت .

برای حضور در این کارگاه آموزشی نیاز به پیش نیاز است؟

خیر، این کارگاه نیاز به هیچ پیش نیازی نیست.

پیشنهادات ما به شما

تور صنعتی آنلاین بازدید از واحد پوشاک
تور آنلاین بازدید از پژوهشگاه رویان
وبینار آموزشی آناتومی فروش