سومین همایش ملی مشارکت در ساخت

در راستای سیاست ارزشمند جهش تولید و تامین مسکن با هدف رونق ساخت و ساز شهری و عمرانی "سومین همایش ملی مشارکت در ساخت" برگزار می شود. در این همایش طیف وسیعی از دست اندرکاران صنعت ساخت و ساز از جمله؛ مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی و سایر وزارت خانه های تخصصی. مدیران شهری. مدیران ارشد بانک ها. اعضای محترم کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی. استانداران و فرمانداران. سایر نمایندگان مجلس شورای اسلامی. اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه ها. فعالان اتاق های بازرگانی.شهرداران و مدیران شهری و اعضاء محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور. انبوه سازان ساختمان و کارافرینان صنعت ساختمان و شرکت های دانش بنیان و فعال در زمینه تولید و اختراع نیومتریال ها در حوزه ساختمان حضور خواهند یافت. در کنار سومین همایش ملی مشارکت در ساخت نمایشگاه جانبی (تخصصی) برگزار می شود.

محورهای اصلی همایش به شرح  ذیل می باشد:

معرفی پروژه های مشارکتی  /  جذب سرمایه اشتغال زایی کارآفرینی  /  اشاعه نگرشی تولید محور در بازار ساختمان با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تولید و اشتغال زا بودن صنعت مسکن  /  بازنمایی جایگاه نهادهای حاکمیتی و حرفه ای (مانند وزارت راه و شهرسازی. سازمان نظام مهندسی ساختمان. شهرداری ها و بنیاد مسکن و...) در پروژه های مشارکت در ساخت  /  معرفی مدل های ملی و بین المللی سرمایه گذاری در ساخت و ساز شهری و نظام فنی. اجرایی  /  نقش قراردادی مشارکت در ساخت در تامین رفاه اجتماعی در زمینه مسکن  /  نقش مدیریت در پروژه های مشارکت در ساخت  /  درس آموخته ها کارشناسی در قراردادهای مشارکت در ساخت  /  روش های جذب سرمایه و نقش بانک ها. بیمه ها و موسسات مالی و اعتباری در قراردادهای مشارکتی  /  همفکری و هم افزایی در تشکلهای اندیشه ورز با هدف عملیاتی شدن تامین مسکن اقشار کم درآمد در طرح جهش مسکن دولت مردمی  /   آسیب شناسی قراردادهای مشارکت در ساخت  /  معرفی روش های حل اختلاف در قراردادهای مشارکت در ساخت  /  شیوه نقش آفرینی ارکان پروژه در ساخت و ساز شهری

مهمانان ویژه سومین همایش ملی مشارکت در ساخت مسئولین وزارت راه و شهرسازی، مدیران دولتی، مدیران و اعضاء محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، انجمن های تخصصی حوزه ساختمان و پیمانکاران، انبوه سازان و سازندگان و شرکت های تولیدکننده لوازم و تجهیزات ساختمانی.

بخش های همایش: ثبت نام  /  نمایشگاه تخصصی  /  تبلیغات  /  آئین تجلیل و تقدیر از سازندگان برتر پس از ارزیابی  /  پنل های تخصصی  /  سخنرانی  /  رپورتاژ آگهی

آدرس محل برگزاری: تهران، بزرگراه چمران شمال، رو به روی پمپ بنزین ولنجک، مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما

آدرس دبیرخانه: تهران، خیابان ولیعصر (عج)، خیابان  توانیر، ساختمان شماره 5، واحد 18

تلفن دبیرخانه:            88198428-021         88191673-021            تلفن مستقیم دبیرخانه: 88641217-021

آیا این رویداد فقط بصورت حضوری برگزار می شود؟ بله. این همایش با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی بصورت حضوری برگزار می شود.

محل برگزاری همایش کجاست؟ این رویداد در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

برنامه های جانبی این همایش چیست؟ در کنار همایش نمایشگاه جانبی ( تخصصی ) در زمینه ساختمان برگزار می شود.

آیا در پایان همایش گواهینامه حضور دریافت می شود؟ بله با حضور در این همایش گواهینامه معتبر از دانشکده فنی دانشگاه تهران ارائه می شود.

        

سالن خواجه نصیر صدا و سیمای تهران

لطفا جایگاه مورد نظر خود را برای مشاهده سالن انتخاب نمایید
برای نمایش صندلی های هر جایگاه روی آن کلیک کنید
سن
همکف - سالن اصلی
بالکن

پیشنهادات ما به شما