Notice: Undefined index: teacher_id in /home/rooydadan/public_html/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 392Notice: Undefined index: teacher_name in /home/rooydadan/public_html/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 393Notice: Undefined index: teacher_id in /home/rooydadan/public_html/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 392Notice: Undefined index: teacher_name in /home/rooydadan/public_html/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 393 دوره جامع اصول و فنون مذاکرات حرفه ای در کسب و کار
تیم توسعه کسب و کار ایبل

دوره جامع اصول و فنون مذاکرات حرفه ای در کسب و کار

  • زمان برگزاری

    پنجشنبه 20 آبان

  • مدت زمان برنامه

    18 ساعت آموزش حرفه ای و کاربردی

بلیط یک نفره
  • 350,000تومان

تعریف مذاکره چیست؟ مذاکره یعنی پای یکی از این موارد وسط باشد:مذاکره یعنی حداقل دو نفر در آن درگیر هستند، این دو طرف ممکن است دو نفر، دو گروه یا دو سازمان باشند. که بین خواسته ها و یا نیاز های این دو یا چند نفر تعارض وجود داشته باشد.دو یا چندین طرف در مذاکره، براساس انتخاب خود و نه به اجبار با یکدیگر مذاکره می کنند.

کسانی که درگیر مذاکره می شوند برای داد و ستد که زیر بنای مفهوم مذاکره است، آماده اند.ما هم در این رویداد تقریباً همین چارچوب را در درس اصول و فنون مذاکره مورد توجه و آموزش قرار میدهیم.

این رویدادهم بصورت آنلاین و هم بصورت حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود .

بیش از 60 تکنیک برتر در مذاکره   /زبان بدن حرفه ای در کسب و کار   /مدیریت جلسات دشوار و مذاکرات   /مدیریت مشتریان شاکی و مذاکره   /چالش های موجود در جلسات مذاکره
این رویداد ویژه را که مورد حمایت دانشگاه تربیت مدرس می باشد به تمامی کارشناسان و مدیران حوزه بازاریابی و فروش پیشنهاد می شود.

- شرکت کنندگان در پایان دوره مدرک معتبر از سوی دانشگاه تربیت مدرس در خصوص گدراندن دوره اصول و فنون مذاکره در کسب و کار دریافت می کنند.

- در ضمن در پایان دوره از ثبت نام کنندگان این دوره رویداد تست روانشناسی فروش گرفته می شود و قبول شدگان به کارگاه آموزش تخصصی دعوت می شوند.

- این رویداد در 10 جلسه 1 ساعت و نیم در مجموع 18 ساعت آموزش حرفه ای و کاربردی برگزار می شود.

من زمان لازم برای شرکت در دوره حضوری را ندارم ولی ولی نمی خواهم  این دوره را از دست بدهم، چه کار کنم؟

نگران این موضوع نباشید همزمان دوره هم بصورت آنلاین برگزار می شود و هم حضوری تا دوستان بتوانند در هر کدام از دو حالت که راحت هستند شرکت کنند.

با شرکت در این دوره گواهینامه آنلاین دریافت می کنم؟

بله در پایان این دوره به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر از دانشگاه تربیت مدرس اهداء می شود.

آیا فقط برای افرای که بصورت حضوری در  دوره شرکت می کنند گواهینامه صادر می شود؟

خیر  گواهینامه در پایان دوره هم برای افرادی که حضوری ثبت نام کرده اند و یا بصورت آنلاین گواهینامه پایان دوره صادر می شود.

برای حضور در این دوره پیش نیاز لازم است؟

خیر به هیچ پیش نیازی لازم نیست.

بصورت حضوری در کجا برگزار می شود؟

این دوره بصورت حضوری در دانشگاه تربیت مدرس  و بصورت آنلاین در پلت فرم رویدادان برگزار می شود.

                  

پیشنهادات ما به شما

وبینار فروش حرفه ای (مقدماتی)
آشنایی مقدماتی با بلاکچین و رمزارزها