دانشگاه گلرنگ

جایزه مخترعین و مبتکرین استاد محمدکریم فضلی

  • زمان برگزاری

    شنبه 23 بهمن

  • مدت زمان برنامه

    1 جلسه 11 ساعته

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

اختراعات، زاییده ذهن و محصول اندیشه و خلاقیت مخترع آن می باشد که در قالب یک محصول فناورانه، صنعتی و یا فرآیند صنعتی و یا فرآیند صنعتی به وجود می آید. دستاوردها و اختراعات مخترعین و مبتکرین همواره در پیشرفت و مشارکت در پیشرفت های فناورانه و علمی کشور نقش اساسی ای در رشد اقتصادی و همچنین تاثیر به سزایی بر زندگی روزمره بشر داشته است.

در این راستا، محافظت از پتنت تا حد زیادی می تواند نواوری را به یک موفقیت بزرگ در بازار تقاضا تبدیل کند. علاوه بر این، حقوق مالکیت فکری به عنوان سوخت کلیدی اقتصاد کشور محسوب شده و صنایع مختلف، به صورت مستمر و فزاینده، از پتنت ها، نشان های  تجاری و طراحی ها استفاده نموده و این ابزارها، نقش قابل ملاحضه ای در سود ناخالص داخلی، تجارت و اشتغال زایی در کشور را بر عهده دارند.

از یک سو "دانشگاه گلرنگ" با شعار"دروازه رشد و تجاری سازی" اقدام به برگزاری اولین"جایزه مخترعین و مبتکرین استاد محمدکریم فضلی" را در قرن جدید می نمایئد.

این جایزه به مخترعین، مبتکرین، تیم های نوآور و به افرادی که مرزهای دانش را کنار زده و به قله های جدیدی در حوزه فعالیت خود دست یافته اند و همچنین به اختراعات و ابتکاراتی که در انها تخیل، هوش و تخصص به خوبی نمود یافته اند، تقدیم می گردد.

امتیازات شرکت در این جایزه

افراد شرکت کننده در این دوره مشمول امتیازات مستقیم و غیر مستقیم برنامه قرار خواهند گرفت:

الف:امتیازات مستقیم، مهم ترین امتیاز مستقیم این برنامه دریافت جایزه ارزشمندی است که از طرف گروه صنعتی گلرنگ به افراد انتخاب شده اهداء می شود.

ب: امتیازات غیر مستقیم، امتیازات غیر مستقیم این برنامه عبارتست از:

شناخته شدن به عنوان یک کارآفرین برتر در سطح ملی  /  امکان شبکه سازی در مجموعه شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ  /  امکان جذب سرمایه گذار در کسب و کارها و ایده های مرتبط  /  معرفی افراد حقیقی و حقوقی شرکت کننده در این برنامه به شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ

بخش های جایزه مبتکرین و مخترعین برتر ایران

بخش صنعت  /  بخش تحقیق  /  بخش کشاورزی  /  بخش شرکت های کوچک و متوسط  /  بخش پزشکی  /  بخش بسته بندی  /  بخش انرژی های نو  /  بخش تکنولوژی ها با فناوری بالا  /  بخش دیجیتال مارکتینگ  /  بخش گجت ها   /  بخش گیاهان دارویی  /  بخش کارآفرینی  /  بخش مدیریت  /  بخش کسب و کارهای نوین  /  بخش تجارت

اولی جایزه ویژه برترین مخترع و مبتکر زن ایران در قرن نو

با توجه به نقش پر رنگ زنان در رشد و اعتلای فرهنگ، صنعت، اقتصاد و شکوفایی جوامع و حضور روز افزون آنها در مشاغل کلیدی و موثر "دانشگاه گلرنگ" به پاسداشت تلاشها، ابتکارات و اختراعات زنان فعال در تمامی عرصه های دانش، پزشکی، صنعت، مدیریت، کسب و کارها نوین، کارآفرینی و... "اولین جایزه ویژه برترین مخترع و مبتکر زن ایران در قرن نو" را اعطا می نماید.

مدل ارزیابی متقاضیان

ارزیابی متقاضیان دریافت این جایزه در تمام بخشهای صنعت، تحقیق، کشاورزی، خدمات، شرکت های کوچک و متوسط، پزشکی، بسته بندی، انرژی های نو، تکنولوژی های با فناوری بالا، دیجیتال مارکتینگ، گجت ها، گیاهان دارویی، کارآفرینی، تجارت، مدیریت و کسب و کارهای نوین انجام خواهد شد.

کلیه ارزیابی ها، توسط ارزیابان مستقل که به انتخاب دانشگاه گلرنگ گزینش شده اند، زیر نظر هیات اجرایی برنامه انجام و نتیجه ان به متقاضیان اعلام می شود.

مبنای ارزیابی چگونه است؟

ارزیابی بر اساس مدل طراحی شده برای این مهم انجام می شود.

امتیاز شرکت در این رویداد چیست؟

شرکت کنندگان در این برنامه (در صورت واجد شرایط بودن) علاوه بر امتیازات مستقیم، از امتیازات غیر مستقیم برنامه (طبق آنچه که در بالا تعریف شده) نیز بهره مند خواهند شد.

ارزیابان این برنامه چگونه انتخاب شده اند؟

ارزیابان این برنامه مستقیما توسط دانشگاه گلرنگ ارزیابی و انتخاب شده اند.

پیشنهادات ما به شما

جایزه فروشندگان برتر ایران
جایزه مخترعین و مبتکرین برتر