Notice: Undefined index: teacher_id in /home/rooydadan/public_html/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 392Notice: Undefined index: teacher_name in /home/rooydadan/public_html/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 393Notice: Undefined index: teacher_id in /home/rooydadan/public_html/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 392Notice: Undefined index: teacher_name in /home/rooydadan/public_html/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 393 توسعه کسب و کار در دوران کرونا
مهندس سارا مریدی

توسعه کسب و کار در دوران کرونا

  • زمان برگزاری

    30 اردیبهشت ساعت18

  • مدت زمان برنامه

    2 جلسه 2ساعته

این محصول بصورت آرشیو بوده و قابل خریداری نمیباشد

به دلیل شیوع ویروس کرونا و به دنبال کاهش تقاضای تولید و در خانه ماندن افراد، بسیاری از کارخانه های سراسر جهان تعطیل شده اند. در حال حاضر داده هایی که وضعیت کسب و کارها و میزان تولید را اندازه گیری می کنند، حاکی از آن هستند که نشانه های بهبود وضعیت تولید برخی از کشورهای صنعتی برتر جهان آغاز شده است.


شاخص‌های اندازه‌گیری شده توسط موسسه بین‌المللی IHS Markit از ۲۲۰۰۰ شرکت در دنیا نشان می‌دهد کشورهای چین، ایتالیا، آلمان و آمریکا دستاوردهای مثبتی را پس از آغاز بحران در سال ۲۰۲۰ کسب کرده‌اند و میزان تولید آنها افزایش یافته است.

اما چطور می شود حالا که بسیاری از نیروهای شرکت ها دورکار هستند و چاره ای هم جز دورکاری و تعطیلی بنگاه های اقتصادی وجود ندارد،بتوانیم توسعه و بهبود را در کسب و کار خود تجربه کنیم؟

این موضوع همان دغدغه ای ست که در رویداد توسعه کسب و کار در دوران کرونا به آموزش آن می پردازیم.

بررسی روند کسب و کار پیش از دوران کرونا

تغییر مدل کسب و کار در دوران کرونا

ابزارهای رایگان کسب و کار در دوران کرونا

مارکتینگ نوین ابزار رایگان توسعه کسب و کارها

ارائه راهکار تضمین شده و قطعی موفقیت کسب و کارها


این رویداد به تمام مدیران کسب و کارها کوچک و کلان و کارآفرینان پیشنهاد می شود.

برای شرکت در این رویداد نیاز به پیش نیاز است؟

این رویداد به تنهایی یکی از جامع ترین دوره های گردهمایی می باشد که نیازی به گذراندن پیش نیاز در آن نمی باشد.

این رویداد حضوری هم برگزار می شود؟

.خیر فقط بصورت آنلاین است و نیاز به پرینت گرفتن بلیت نیست

اگر برای حضور در این رویداد سوال داشتم چه کنم؟

اگر هرگونه سوال یا راهنمایی در خصوص این همایش وجود دارد، می توانید با شماره تماس های دانشگاه گلرنگ در ارتباط باشید. 88918350

این همایش مناسب کسب و کارهای کوچک است یا کسب و کارهای کلان؟

این همایش با رویکرد توسعه کارو کسب و همچنین افزایش بهره وری فروش برای آحاد مردم حتی آنهایی که صاحبان مشاغل به شمار نمی روند و تنها علاقه مند به توسعه فردی می باشند مناسب است و پیشنهاد می شود که در این دوره حضور به هم رسانند.

پیشنهادات ما به شما

وبینار اصول و مهارت های کلیدی در حوزه مذاکره
جایزه فروشندگان برتر ایران
دوره آنلاین بازاریابی نوین